2021: przepowiednie, które zdradzają sekrety przyszłości (2022)

Strona GłównaRok 2021 › 2021: przepowiednie, które zdradzają sekrety przyszłości

2021: przepowiednie, które zdradzają sekrety przyszłości (1)

Przepowiednie na 2021 rok | Fot. Pixabay

Rok 2021 – przepowiednie, które poniżej prezentuję, mogą niepokoić, ale nie powinniśmy drżeć ze strachu. Mamy bardzo dużo do zrobienia i jeszcze więcej do nauczenia się. Niemniej ten rok może okazać się przełomowy pod wieloma względami.

To widać jak na dłoni. 2021 rok będzie ważnym momentem w dziejach naszej cywilizacji. Być może okaże się wręcz przełomowy. Pod wieloma względami możemy być zadowoleni ze zmian, jakie będą miały miejsce. Jednakże niektóre wydarzenia przyprawiają o gęsią skórkę.

Sprawdź, co czeka świat w 2021 roku.

(Video) Objawienia Fatimskie cz. III (ostatnia) - wezwanie do nawrócenia!

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie przepowiednie przyszłości. Szukam ich regularnie i kiedy trafię na coś interesującego, zamieszczam właśnie tutaj. Dzięki temu w jednym miejscu wszyscy możemy mieć szybki dostęp do najciekawszych przepowiedni 2021 roku.

Mam nadzieję, że tak jak i mnie, tobie również zebrane poniżej informacje w jakiś sposób się przydadzą. A jeśli nie... przynajmniej będziesz się dobrze bawić podczas ich czytania.

2021 Przepowiednie dla świata

Jaki będzie 2021 rok? Wizjonerzy, prorocy oraz inni specjaliści dostrzegają część przyszłości, jaka czeka naszą cywilizację. Oto lista proroctw i przepowiedni dotyczących 2021 roku.

Proroctwo katarskie

Proroctwo katarskie zostało wygłoszone przez Guillaume Bélibaste (1280-1321), ostatniego katarskiego Doskonałego (grupa wyznawców kataryzmu) działającego na terenie Langwedocji. Przed swoim przesłuchaniem i śmiercią mówił o tym, że: "za 700 lat Laur znów się zazieleni, powrócą dobrzy ludzie". W 2021 roku minie dokładnie siedem wieków, od kiedy padły te słowa.

Katarzy uważali Laur za święty symbol czystej miłości. Kiedy inkwizytorzy zabijali katarów, męczennicy powiedzieli: "laur więdnie, czysta miłość umiera".

Według wielu badaczy katarzy byli duchowymi potomkami Marii Magdaleny, która przybyła do Francji wkrótce po ukrzyżowaniu Jezusa Chrystusa. W całej Oksytanii, regionie znanym niegdyś jako Langwedocja, wpływy Marii na miejscową ludność były prawie tak duże jak Jezusa w Ziemi Świętej.

(Video) 10 spełnionych przepowiedni [TOPOWA DYCHA]

Przez wieki jej przesłanie rozprzestrzeniło się na północ Włoch i Hiszpanię, czyniąc z Oksytanii duchowe centrum szybko rozwijającej się wiary – takiej, która różniła się od wiary propagowanej przez Kościół Katolicki. Różnica polegała na tym, że istniało dwóch bogów, jeden dobry, a drugi zły. Katarzy wierzyli, że dobry Bóg jest stwórcą królestwa duchowego, podczas gdy zły Bóg jest twórcą świata fizycznego.

Podobno katarzy byli w posiadaniu Świętego Graala oraz Księgi Miłości. Ta ostatnia była oryginalnym pergaminem zawierającym odręczny tekst Marii Magdaleny i Jezusa Chrystusa.

Theodore Shoebat o 2021 roku

Amerykański interpretator Pisma Świętego, Theodore Shoebat, uważa, że napięte stosunki pomiędzy największymi mocarstwami doprowadzą do katastrofy. Na łamach swojej strony internetowej napisał, że 23 marca 2021 roku rozpocznie się apokalipsa. Najpierw pojawi się Antychryst, który jednak zostanie pokonany przez Mesjasza. Ten ostatni pojawi się na Ziemi dokładnie 1290 dni po Antychryście.

Wygląda więc na to, że Armagedon potrwa około trzy lata i zakończy się w 2024 roku.

Biblia o 2021 roku

Grupa badaczy pisma (w skład której wchodzą rabini, księża i matematycy) twierdzi, że w oryginalnych hebrajskich wersjach świętych tekstów Starego Testamentu znajdują się tajne przesłania pozostawione przez Boga.

W filmie dokumentalnym zatytułowanym The Torah Codes: End to Darkness w reżyserii Richarda Shawa (dostępny na Amazon Prime) przedstawiono rabina Matityahu Glazersona, który posiada swój kanał na YouTube, gdzie regularnie ujawnia odkrycia wyczytane z biblijnego kodu. Korzystając ze specjalnego algorytmu komputerowego, rabin ustalił, że tzw. koniec czasów ma nastąpić w 2021 roku.

(Video) Starożytne Przepowiednie, Które Mogą Się Sprawdzić W 2022 Roku

W judaizmie koniec czasów zwiastuje nadejście żydowskiego Mesjasza. Jest to także moment powstania królestwa Bożego na Ziemi, które trwać będzie przez 1000 lat i ostatecznie przyniesie koniec znanego nam świata. Rabin Glazerson uważa, że obecny proces końca czasów rozpoczął się w 2016 roku i zakończy się w 2021 roku. Mesjasz przybędzie w żydowskim roku kalendarzowym 5781, który może przypadać w dowolnym momencie od 18 września 2020 roku do 6 września 2021 roku.

Podobno tę przepowiednię można znaleźć w Księdze Kapłańskiej.

F. Kenton Beshore o 2021 roku

Ten amerykański pastor (zm. 2016), założyciel Światowego Towarzystwa Biblijnego, opierał swoją przepowiednię na wcześniejszej sugestii, że Jezus powróci w 1988 roku, tj. w ciągu jednego biblijnego pokolenia (40 lat) od założenia Izraela w 1948 roku.

Beshore uważał, że przepowiednia była poprawna, ale definicja biblijnego pokolenia była błędna. W rzeczywistości trwa ono 70-80 lat. Oznacza to, że drugie przyjście Jezusa powinno nastąpić pomiędzy 2018 a 2028 rokiem. Jako że nie nastąpiło ono do tej pory, być może w roku 2021 do niego dojdzie.

Zdaniem dra Beshore’a apokalipsa, która nastąpi najprawdopodobniej w 2021 roku, będzie miała dość osobliwy charakter. Oprócz tego, że dojdzie do wielkiej wojny, ma także rozpocząć się inwazja istot pozaziemskich. Za dowody popierające swoje proroctwa F. Kenton Beshore uznał między innymi:

 • anomalie związane ze Słońcem, Księżycem i gwiazdami;
 • zagadkowe dźwięki słyszane na całym świecie;
 • niewyjaśnione sygnały pochodzące z kosmosu;
 • serię licznych katastrof naturalnych i innych zjawisk klimatycznych, które obserwujemy od kilku lat.

Paul Begley o 2021 roku

Także pastor Paul Begley ostrzega, że Ziemia znajduje się obecnie w ostatnim stadium. Według niego apokalipsa rozpocznie się w 2021 roku, a jej kulminacją będzie powrót Jezusa Chrystusa do 2028 roku.

(Video) Proroctwa, które się wypełniają! Objawienia Maryi w Trevignano Romano I Podcast

Baba Wanga – niekoniecznie o 2021 roku

Baba Wanga przepowiada wyludnienie Europy na niedaleką przyszłość. Nie zanosi się na to, żeby taka przepowiednia się spełniła. Jednakże spotkaliśmy się z tłumaczeniami, w których nie znalazło się słowo "wyludniona" (czy też pusta, jak w niektórych wersjach), lecz "samotna". Być może Wandze chodziło o to, że Europa utraci przychylność swoich gospodarczych i politycznych sojuszników i będzie osamotniona we wszelkich podejmowanych przez siebie działaniach. Taki scenariusz jest już bardziej prawdopodobny.

Może również dojść do znacznego wzrostu śmiertelności z powodu koronawirusa. Biorąc pod uwagę pandemię, przewidywania dotyczące wyludnienia Europy wydają się coraz bardziej zastanawiające. Choć raczej nie nastąpi to jeszcze w 2021 roku.

Nostradamus o 2021 roku

Nostradamus widział na początku roku 2021 zagrożenie dla USA. W wyniku wielkiego kryzysu i zadłużenia kraj ten może otrzeć się o bankructwo. Istnieje niebezpieczeństwo, że amerykańska gospodarka załamie się pod ciężarem ogromnego deficytu i zadłużenia. W styczniu 2021 drastycznie wrośnie cena złota. Nostradamus przewiduje również wielką recesję w gospodarce. Znacznie przyspieszy rosyjska gospodarka, która szybko wyprzedzi amerykańską, japońską i europejską. Ponadto, dzięki większym dochodom, Rosja będzie mogła pozwolić sobie na zwiększenie inwestycji w armię.

2021: przepowiednie Romana Dolii

Według Romana Dolii, rosyjskiego ezoteryka, Unia Europejska rozpadnie się do 2021 roku. Tymczasem Rosja oraz Indie bardzo się do siebie zbliżą – politycznie i militarnie. Z Rosją zaczną także bardziej współpracować kraje skandynawskie.

***
Więcej przepowiedni dotyczących 2021 roku zamieszczę, jak tylko je znajdę. Póki co nie trafiłem jeszcze na wizję chociażby Krzysztofa Jackowskiego, który mówiłby o 2021 roku. Jestem ciekaw, co będzie miał do przekazania. Ale to w swoim czasie.

Przepowiednie 2021 – Adam A.

Wzorem poprzednich lat, zapytaliśmy naszego znajomego jasnowidza o 2021 rok. Co dostrzegł w swojej wizji?

(Video) 10 zaskakujących faktów o Nostradamusie [TOPOWA DYCHA]

 • Pandemia – wirus nadal będzie rozprzestrzeniać się powoli; sporadyczne blokady i ograniczenia swobód obywatelskich staną się nową normą. Szczepionka zapewni kilka miesięcy ochrony, ale nadal nie będzie stanowiła permanentnego rozwiązania kwestii koronawirusa.
 • Problemy wewnętrzne USA sprawią, że kraj ten zacznie zwracać się bardziej ku własnym sprawom. Polityka zagraniczna zdecydowanie straci na znaczeniu. Stanom Zjednoczonym nie będzie się opłacało więcej angażować w kształtowanie polityki innych państw. Kolejne zagrożenia sparaliżują wiele amerykańskich metropolii, a wojsko zostanie oddelegowane do walki z katastrofami. Kolejna ciężka zima doprowadzi obywateli do zwątpienia w możliwości ich przywódców.
 • Afryka doświadczy niezwykle dramatycznych przemian. Politycznie i gospodarczo podzieli się na trzy części, które nastawione będą do siebie antagonistycznie. W 2021 roku nie dojdzie do wielkiej wojny afrykańskiej, ale pierwsze symptomy jej zbliżania się będą już dostrzegalne.
 • Wielkie trzęsienia ziemi dotkną Azję – nie będą to dwa lub trzy kataklizmy, ale cała ich seria. Wiele terenów zostanie zalanych przez wodę. Istnieje prawdopodobieństwo, że Tama Trzech Przełomów się zawali, co będzie miało katastrofalne skutki dla wielu milionów ludzi. Dobra wiadomość jest taka, że Chiny od dawna przygotowują się na takie wydarzenie i cały czas pracują nad Tamą, by ją wzmocnić. Być może zabiegi chińskich władz okażą się wystarczające.
 • Europa zostanie dotknięta przez najszybsze i najpoważniejsze zmiany na Ziemi. Pogłębiający się kryzys wywołany globalną pandemią spowoduje rewolucję społeczną. Jej początki będą powolne, ale wyraźnie dostrzegalne. Adam A. widział rudowłosą kobietę, nad głową której unosiły się trzy gwiazdy. Nie wiadomo, co to oznacza.
 • Należy uważać na wodę. W 2021 roku dojdzie do strasznego kataklizmu związanego właśnie z tym żywiołem. Woda wedrze się w najmniej oczekiwane miejsca, które do tej pory wydawały się względnie bezpieczne. Zagrożone są przybrzeżne miasta i porty. Część z nich szybko zacznie się odbudowywać po wielkiej powodzi, ale niektóre zaczną borykać się z tak wielkimi problemami, że nie obejdzie się bez pomocy z zewnątrz. Jeśli jej nie otrzymają, może dojść do wyludnienia tych miejscowości.
 • Spotęguje się niebezpieczeństwo rozpadu Unii Europejskiej, ale jej najbogatsi członkowie będą dwoić się i troić, żeby do tego nie dopuścić. Szczególnie Niemcy zaczną poszukiwać nowych sojuszników i mogą zapragnąć większego zaangażowania Polski we wsparcie swojej strategii. Co prawda nie przepadają za Polakami, ale nasze geograficzne sąsiedztwo pozwoli – w mniemaniu Niemców – na stworzenie spójnego frontu działań na rzecz utrzymania UE przy życiu.
 • Wbrew temu, co wieszczą popularni w mediach wizjonerzy, w 2021 roku nie dojdzie do wybuchu III wojny światowej. Sytuacja na arenie międzynarodowej będzie napięta, lecz przywódcy największych światowych potęg wiedzą, że wojna globalna nie leży w niczyim interesie. To się po prostu przestało opłacać. W tym roku nadal będzie dochodziło do licznych militarnych incydentów oraz wojen lokalnych, ale o wojnie światowej nie ma mowy.

Jak zmienić przyszłość w 2021 roku?

Na zakończenie warto zaznaczyć, że nie wszystkie przytoczone powyżej przepowiednie na 2021 rok muszą się spełnić. Mamy przecież wolną wolę, a więc i możliwość wprowadzania zmian. Przyszłość nie jest z góry ustalona. Można ją zmieniać. Szerzej na ten temat piszę w artykule pt. Jak zmienić przyszłość. Zapraszam do lektury.


Kategorie: Przepowiednie i proroctwa, Rok 2021

FAQs

Co przewidział Nostradamus? ›

Miał przewidzieć śmierć Diany i III wojnę światową Śmierć księżnej Diany, zamachy na World Trade Center, koniec świata wraz z końcem millenium. Na przełomie pierwszego i drugiego tysiąclecia XVI-wieczny francuski jasnowidz Nostradamus zdawał się wychylać zza każdego węgła, wieszcząc tragedię za tragedią.

Co czeka Polske w 2022? ›

Jak stwierdza, ludzkości zagrażać będzie nie tylko siła niebezpiecznych żywiołów. Przepowiednie na ten rok, które padają z ust wróżbity Macieja, to także całkowite ograniczenie naszej swobody i praw. Znany w Polsce jasnowidz przewiduje, że w 2022 roku czeka nas także reżim i brutalna kontrola władzy na ludem.

Jaka będzie przyszłość Polski? ›

- Do roku 2040: całkowity majątek Polaków wzrośnie o 70 proc., polski PKB na osobę będzie o 12,8 proc. przekraczać średni poziom unijny, jednym ze scenariuszy jest "rozpad UE", który oznacza pogrążenie świata w chaosie przez dziesiątki lat i zatrzymanie procesu globalizacji.

Jaki będzie 2021 rok dla Polski? ›

Jackowski twierdzi, że w 2021 roku Polaków czekają poważne zmiany, a najważniejszą z nich wydaje się upadek partii PiS, który nastąpi pod koniec roku: PiS przestanie istnieć w połowie tej kadencji. Albo ludzie zmiotą PiS, bo zrobi się ogromny problem w gospodarce, albo PiS sam się poda do dymisji.

Czy Nostradamus przewidzial 3 wojne swiatowa? ›

"Przed III wojną światową Polska będzie pod władzą Generała Dyktatora, który przejmie władzę i to on wprowadzi Ukrainę do upadającej Unii Europejskiej i sojuszu NATO" – ocenił autor publikacji.

Co poprzedzą 3 dni ciemności? ›

Niebo będzie płonąć, ziemia będzie pękać. W czasie trzech dni ciemności niech wszędzie płoną poświęcone świece, a żadne inne światło nie będzie zapalone. W tych przerażających ciemnościach tylko świece uczynione z pobłogosławionego wosku będą dawać światło. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej piekielnej nocy.

Ile ma trwać 3 wojna światowa? ›

Polacy nawiążą współpracę z Wielką Brytanią, Czechami i Rumunią w celu zaatakowania Włoch i Hiszpanii. III wojna światowa będzie trwała 27 lat.

Kto przepowiedział 3 wojne swiatowa? ›

Marian Węcławek zyskał popularność głównie dzięki trafnej przepowiedni dotyczącej wyboru papieża Polaka w 1978 roku. Śpiący prorok z Leszna, zapowiedział również III wojnę światową. Co o niej mówił?

Jaki będzie rok 2023? ›

Rok 2023 jest czasem zmiany. Czy będzie ona dobra, czy zła – to zależy od nas samych i od decyzji, jakie podejmiemy w obliczu pojawiających się wyzwań. Nie doświadczymy przy tym żadnych gwałtownych rewolucji. Zamiast tego będziemy mieli czas, żeby rozwijać się we właściwym dla siebie tempie.

Co nas czeka w najbliższej przyszłości? ›

Do 2050 roku katastrofy naturalne dadzą się we znaki wszystkim mieszkańcom Ziemi – poczynając od fali upałów, pożarów i susz, aż po powodzie. Naukowcy szacują, że 55 proc. ludności świata żyć będzie na terenach narażonych na co najmniej 20 dni zabójczych upałów na rok.

Jak będzie wyglądał świat w 2025 roku? ›

Do 2025 r., niemal 60 procent całkowitej światowej populacji - około 3,9 miliarda ludzi - będzie żyło w miastach. Megamiasta będą musiały poradzić sobie nie tylko z wyzwaniami takimi, jak dostęp do zasobów, służba zdrowia i nadzór.

Jak będzie wyglądał świat w 2100 roku? ›

Ziemia po 2100 roku

nawet o 2,7 stopnia, co stanowi bardzo poważny problem. W tej sytuacji musimy się przygotować na coraz częstsze pożary, susze, huragany i powodzie i istotne zmiany w ekosystemie zarówno lądowym jak i morskim. Później może być tylko gorzej.

Co przyniesie rok 2022? ›

Rok 2022 będzie rokiem wielkich przełomów! Wyjątkowego zjednoczenia ludzi dla dobra ich samych i naszej planety. Rok, w którym słowo miłość zyska nowy, pełniejszy wymiar. Powoli patrzymy z nadzieją w przyszłość, czekając na co, to przyniosą nam najbliższe miesiące.

Co będzie się działo w 2021 roku? ›

I kwartał 2021 roku

nie będzie kolorowy, roztańczony i szalony jak w poprzednich latach. Pod koniec pierwszego kwartału sytuacja w naszym kraju będzie się stabilizowała. Początek wiosny przyniesie Polakom powiew optymizmu i nadziei na lepsze dni.

Co wydarzy się w grudniu 2021? ›

12 grudnia

Trzęsienie ziemi o sile 5 w japońskiej skali intensywności wstrząsnęło Tokio i okolicznymi obszarami. Epicentrum trzęsienia znajdowało się w prefekturze Chiba, na wschód od stolicy kraju. Wstrząs, odczuwalny prawie na całym obszarze wschodniej Japonii. Nie było doniesień o szkodach.

Co mówi przepowiednia o wojnie? ›

"Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie.

Co mówi Sybilla? ›

Sybilla twierdziła, że ludzie będą wykorzystywać religię do niecnych czynów: „Nie będzie wstydu, ani cnoty, gdyż jako cnotę uważać będą ludzie hańby, zło i grzech. A między ludźmi dziać się będą krzywdy wołające o pomstę do nieba”.

Kiedy koniec wojny przepowiednie? ›

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame wybuchnie wielka wojna, która ma trwać aż 27 lat. Prorok zapowiedział jej początek na 1995 rok. Z wyliczeń wynika, zatem że jej kulminacja przypada na 2022 lub 2023 rok. Następnie pojawi się Reformator Świata i napełni ziemię pokojem i sprawiedliwością.

Ile dni ciemności? ›

Księga Apokalipsy mówi, że trzy dni ciemności stanowią zawartość piątej z siedmiu czasz, którą w dniach ostatecznych aniołowie wyleją na ziemię. O trzech dniach mroku wypowiedziała się również słynna stygmatyczka, Katarzyna Szymon.

Gdzie schowac się podczas wojny? ›

Jeżeli znajdujesz się na wolnej przestrzeni (terenie odkrytym), udaj się natychmiast do obiektów zapewniających osłonę (schronów lub ukryć). Wykorzystuj elementy otoczenia (mury, krzaki) jako tymczasowe ukrycie oraz do osłony przed środkami rażenia. Uważaj na niewybuchy oraz elementy zniszczonej infrastruktury.

Kto przewidzial wojne? ›

Spełniło się czarne proroctwo. Garri Kasparow, jeden z najsłynniejszych arcymistrzów szachowych, ale także zacięty przeciwnik Władimira Putina, napisał w 2015 r. książkę pt.

Jak przetrwać w czasie wojny? ›

Nie czekaj do ostatniej chwili, uciekaj! Gdy tylko w miejscu, w którym mieszkasz, zaczynają rozbrzmiewać pierwsze strzały - wyrzuć wszystko, złap bliskich i uciekaj. W czasach wojny, nadzieja, że ​​wszystko się skończy i nagle nastąpi cudowne rozwiązanie, jest tym samym, co wiara w wróżki. Nie będzie cudu.

Co się wydarzy w 2027 roku? ›

Od 2027 roku stanie się to możliwe na globalnym poziomie – wszystkie rodzące się dzieci będą zdolne do myślenia „brzuchem, nie głową”. Oznacza to także, że umysł – uwolniony od lękowego owzorcowania – będzie niezwykle bystry i błyskotliwy, ale też bezbłędnie identyfikujący prawdę i widzący ponad iluzją Matrixa.

Czym jest żółty pył z przepowiedni? ›

Mówił też o katastrofie naturalnej i śmiercionośnym pyle, który zabierze wiele istnień. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Nadejdą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen.

Co mówi Jackowski na temat wojny? ›

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o przygotowaniach do wielkiej wojny. Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że już niedługo obywatele wszyscy będziemy musieli wykonywać jakieś rozkazy. Wkrótce rozpocznie się wielka mobilizacja i zaawansowane przygotowania do "poważnej światowej wojny, która nie wiadomo, czy wybuchnie".

Kiedy jest rok tygrysa? ›

Rok Tygrysa rozpocznie się 1 lutego 2022 roku i potrwa aż do 21 stycznia 2023 roku. Według chińskich wierzeń, będzie to okres odwagi, przygód oraz nadmiernej aktywności.

Jaki rok jest w Chinach 2023? ›

Warto również pamiętać, że w chinach każdy rok jest powiązany z konkretnym znakiem zodiaku. Rok 2021 był rokiem Bawoła, 2022 odpowiadał Tygrysowi, a w roku 2023 zwierzęciem przewodnim będzie królik.

Kiedy będzie 2022 rok? ›

Kiedy wypada Nowy Rok 2022

W roku 2022 Nowy Rok obchodzi się 1 stycznia (Sobota).

Co będzie za 20 lat? ›

Zdaniem specjalistów w ciągu 20 lat ludzie będą używać na co dzień rzeczywistości wirtualnej (VR) i rzeczywistości rozszerzonej (AR) prawie we wszystkich dziedzinach. Świat rzeczywisty będzie się przenikał z wirtualnym na niespotykaną skalę.

Jak będzie wyglądał świat za 20 lat w Polsce? ›

W perspektywie dwudziestu lat zmieni się rynek pracy, część zawodów przestanie istnieć. Rozwój autonomicznych aut spowoduje że taksówkarze nie będą potrzebni, konsultantów i doradców zastąpią porównywarki i boty (programy komputerowe, które potrafią rozpoznać zachowanie człowieka i odpowiednio na nie reagować).

Jaki będzie 2030 rok? ›

Według uczonych, w 2030 roku nastąpią wielkie zmiany - przewiduje się między innymi rozpad Wielkiej Brytanii, zastąpienie pracowników robotami, modyfikowanie ludzkich genów oraz wzrost znaczenia sztucznej inteligencji w życiu codziennym.

Jak będzie wyglądać świat za 100 lat? ›

Świat za 100 lat ma być pełen ciekawych urządzeń, które trafią do naszych domów. Będą to między innymi drukarki 3D tworzące w mgnieniu oka posiłki według receptur najlepszych mistrzów kuchni (lub zwykłą pizzę) oraz ściany, których wygląd będzie można dowolnie personalizować w każdym momencie.

Jak będzie wyglądał świat za 1000 lat? ›

Naukowcy wierzą, że ludzie przyszłości będą mieli wysokie czoło, wielkie nozdrza i wielkie oczy. Ze względu na globalne ocieplenie i zwiększone promieniowanie ultrafioletowe, barwa skóry może się zmienić, ludzie bedą wyżsi i lepiej zbudowani a to akurat będzie uważane za ewolucyjną zaletę.

Co się stanie z Ziemią w przyszłości? ›

Zginą wszystkie gatunki roślin, przez co tlen ostatecznie zniknie z atmosfery i wszystkie organizmy wielokomórkowe wymrą. Jasność Słońca wzrośnie o 10% w porównaniu do dzisiejszej, sprawiając, że średnia temperatura powierzchni Ziemi osiągnie 47 °C.

Czy rok 2022 będzie dobrym rokiem? ›

W 2022 r. będziemy podnosić się z popiołów i na nowo odbudowywać nasze życie. Rok 2022 będzie sprzyjać zawieraniu ślubów po latach długotrwałych związków, szczególnie, że liczba dwa jest mocno związana z partnerstwem i związkami. Nadchodzący rok uświadomi wielu z nas, jak dobre i szczere są nasze relacje w życiu.

Czy rok 2022 będzie szczęśliwy? ›

Jeśli już masz dość roku 2021, kolejne półrocze pozytywnie cię zaskoczy. Wrześniowy nów Księżyca zapoczątkuje nowy rok numerologiczny 2022. Cechuje go wibracja szczęśliwej szóstki, która sprzyja miłości, rodzinie i sukcesom. Przyszłość przestanie być wielką niewiadomą.

Co przyniesie rok 2022 rąk? ›

Rak. Weź głęboki oddech. Rok 2022 będzie dla ciebie łagodny – ułatwi sięganie, gdzie wzrok nie sięga, i wyciąganie z tego wymiernych korzyści. Szczęście sprzyjać będzie podróżnikom, romantykom i osobom nieustraszonym w dążeniu do prawdy.

Co mówi Biblia o 3 wojnie światowej? ›

(...) Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. Jednak jak twierdził Ojciec Pio nie wszystkie miejsca na Ziemi będą zniszczone w równym stopniu a "wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski".

Co Przepowiedzial Ojciec Klimuszko? ›

Ojciec Klimuszko przepowiedział, że obywatele naszego kraju nie ucierpią znacząco w wyniku działań zbrojnych. Tragedia dosięgnie "może pięć, może dziesięć procent ludności" - zaznaczył. "To nie przejdzie przez teren Polski. Polsce będą się kłaniać narody Europy..." - ogłosił.

Co przepowiada Michalda? ›

Michalda zapowiedziała m.in rozbiory oraz zagładę Żydów. Ciekawa jest również zapowiedź wielkiej zimy z 1944 roku - królowa Saby wspomina, że wówczas wyginą kuropatwy, których populacja faktycznie znacznie zmniejszyła się w tamtym okresie.

Co mówi Sybilla? ›

Sybilla twierdziła, że ludzie będą wykorzystywać religię do niecnych czynów: „Nie będzie wstydu, ani cnoty, gdyż jako cnotę uważać będą ludzie hańby, zło i grzech. A między ludźmi dziać się będą krzywdy wołające o pomstę do nieba”.

Co nas czeka w 2022 roku? ›

Badacze uważają, że jest to zapowiedź zmian klimatycznych na Ziemi. Według Nostradamusa jesienią lub zimą czekają nas trzy dni ciemności. Profeta mówi wyraźnie, że widzi ośnieżone góry, a także znak krzyża na niebie. Tą zapowiedź interpretuje się jako wielki blackout, który spotka nas w 2022 roku.

Jaką byla przepowiednia Nostradamusa? ›

Przepowiednia własnej śmierci

Podobno istnieje przeczucie, które mówi człowiekowi, że to jest dzień, w którym umrze. Można mieć intuicję, ale nie pewność. W przypadku Nostradamusa jego osobista śmierć była kolejnym epizodem przepowiedzianym przez gwiazdy. Mógł się na nią spokojnie przygotować.

Gdzie mieszkał Nostradamus? ›

Jego życie było dość burzliwe (m.in. zwalczał zarazę dżumy, podróżował po Francji i Włoszech), jednak wreszcie osiadł na stałe w Salon-de-Provence i własnie tam napisał swoje przepowiednie, żyjąc w spokoju wśród swoich mądrych ksiąg oraz kochającej rodziny.

Jak dlugo ma trwac 3 wojna światowa? ›

Polacy nawiążą współpracę z Wielką Brytanią, Czechami i Rumunią w celu zaatakowania Włoch i Hiszpanii. III wojna światowa będzie trwała 27 lat.

Kto przepowiedział 3 wojne swiatowa? ›

Marian Węcławek zyskał popularność głównie dzięki trafnej przepowiedni dotyczącej wyboru papieża Polaka w 1978 roku. Śpiący prorok z Leszna, zapowiedział również III wojnę światową. Co o niej mówił?

Co Królowa Saba przepowiedziała? ›

Królowa Saby trafnie przepowiedziała też zmiany klimatu: "Gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity". Plagi żarłocznych owadów będą atakować plony. Uschną wszystkie drzewa i zapanuje wielki głód. Pory roku zupełnie się wymieszają.

Co się stanie 30.03 2022? ›

Kalendarz na tej stronie pokazuje m.in. jaka jest w danym dniu faza księżyca (procent jasności), godzinę wschodu i zachodu słońca, kto ma imieniny, jakie się obchodzi święta, itd. 30 marca 2022 wypada w środę. Jest to 89 dzień roku.
...
Faza Księżyca 30 marca 2022.
Jasność4 %
Ostatni nów02-03-2022 18:35
9 more rows

Co się wydarzy 12 kwietnia 2022 roku? ›

12 kwietnia 2022 - Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych.

Jaki będzie rok 2023? ›

Rok 2023 jest czasem zmiany. Czy będzie ona dobra, czy zła – to zależy od nas samych i od decyzji, jakie podejmiemy w obliczu pojawiających się wyzwań. Nie doświadczymy przy tym żadnych gwałtownych rewolucji. Zamiast tego będziemy mieli czas, żeby rozwijać się we właściwym dla siebie tempie.

Co się wydarzy w 2022 roku? ›

2022 r. będzie rokiem wejścia w życie "Polskiego ładu" (zwanego wcześniej także „Polskim Nowym Ładem”). Likwidacja składki zdrowotnej do odliczenia, wyższa kwota wolna od podatku, zwolnienie z PIT dla rodzin 4+ czy wprowadzenie kapitału opiekuńczego na dzieci – to tylko część zmian, które wejdą od 1 stycznia.

Kiedy koniec wojny przepowiednie? ›

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame wybuchnie wielka wojna, która ma trwać aż 27 lat. Prorok zapowiedział jej początek na 1995 rok. Z wyliczeń wynika, zatem że jej kulminacja przypada na 2022 lub 2023 rok. Następnie pojawi się Reformator Świata i napełni ziemię pokojem i sprawiedliwością.

Czy Nostradamus przewidział pożar katedry Notre Dame? ›

Słynny jasnowidz wiedział, co wydarzy się 15 kwietnia 2019 roku. Przerażający widok płonącej katedry Notre Dame sparaliżował wczoraj cały świat. Monumentalna budowla stanęła w płomieniach o 17:50 czasu paryskiego.

Kim jest Arteuza Centurion? ›

Największy wizjoner w dziejach świata uważa, że nieuchronnie zbliża się III wojna światowa. Autor swoje poglądy wzbogacił o opracowania współczesnych badaczy, w tym polskiego naukowca, ukrywającego się pod pseudonimem Arteuza Centurion, a także wizjonerów katolickich, m.in. s.

Videos

1. Przepowiednia na rok 2022 dla Polski
(HRejterzy)
2. 10 przepowiedni Nostradamusa, które jeszcze się nie spełniły [TOPOWA DYCHA]
(Topowa Dycha)
3. Przygotujcie się na 2022 - To będzie ciekawy rok...
(Globalista - Oskar Bednarski )
4. Przepowiednie biblijne mówią nam, że„Wielki Babilon” upadnie „Miasto zostanie zburzone” (Dubbing PL)
(Kościół Boga Wszechmogącego)
5. Proroctwo i Orędzie od Maryi: "ZOBACZYŁAM PAPIEŻA FRANCISZKA , KLĘCZĄCEGO, TRZYMAŁ TWARZ W DŁONIACH"
(Bóg Mówi do Ciebie)
6. Jak BOGATY jest VLADYMIR PUTIN - NOWY CAR ROSJI
(Bez Sensu - Tomasz Bednarski)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Sen. Ignacio Ratke

Last Updated: 05/31/2022

Views: 6748

Rating: 4.6 / 5 (56 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Sen. Ignacio Ratke

Birthday: 1999-05-27

Address: Apt. 171 8116 Bailey Via, Roberthaven, GA 58289

Phone: +2585395768220

Job: Lead Liaison

Hobby: Lockpicking, LARPing, Lego building, Lapidary, Macrame, Book restoration, Bodybuilding

Introduction: My name is Sen. Ignacio Ratke, I am a adventurous, zealous, outstanding, agreeable, precious, excited, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.