Dominic Thiem — Hubert Hurkacz [RELACJA NA ŻYWO] (2022)

Przegląd SportowyTenis

Dominic Thiem — Hubert Hurkacz to mecz turnieju ATP w Metz. Polak w pierwszej rundzie miał wolny los, a teraz czeka na niego trudny rywal. Kto okaże się lepszy? Zapraszamy do śledzenia relacji "na żywo" z meczu Dominic Thiem — Hubert Hurkacz. Początek w czwartek, 22 września, ok. godz. 16:30.

wczoraj, 16:00

Dominic Thiem — Hubert Hurkacz [RELACJA NA ŻYWO] (18)

< Powrót

Dominic Thiem — Hubert Hurkacz [RELACJA NA ŻYWO] (19)

Dominic Thiem

Dominic Thiem — Hubert Hurkacz [RELACJA NA ŻYWO] (20)

Hubert Hurkacz

Zakończona

Getty Images

3 - 6 set 1 4 - 6 set 2

{number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie {changes} wejście na murawę w minucie {changeIn} zejście z murawy w minucie {changeOut} rzut rożny w minucie {cornerKick} kontuzja w minucie {contusion} czas {time} {number}

{{append.value}}

{{{message}}}

Dominic Thiem — Hubert Hurkacz [RELACJA NA ŻYWO] (21)

{{image.text}}

{{message}}

wczytywanie...

{{message}}

{{heat}}

{{players.0.helmet}} {{players.0.name}} {{players.0.points}} {{heatResult.firstTeam}}:{{heatResult.secondTeam}}
{{players.1.helmet}} {{players.1.name}} {{players.1.points}}
{{players.2.helmet}} {{players.2.name}} {{players.2.points}}
{{players.3.helmet}} {{players.3.name}} {{players.3.points}}

{{message}}

Witamy w relacji!

Hubert Hurkacz rozegra dzisiaj pierwszy mecz od momentu odpadnięcia z US Open. Polak wystąpi na turnieju ATP 250 w Metz

W drugiej rundzie turnieju rozgrywanego na twardych kortach w Metz rywalem Huberta Hurkacza będzie Dominik Thiem. Austriak, który niedawno wrócił po kontuzji i odbudowuje swój ranking, z pewnością będzie wymagającym przeciwnikiem dla Polaka. 25-latek będzie bronił we Francji tytułu z zeszłego roku

Mecz Dominic Thiem - Hubert Hurkacz odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu potyczki Lorenzo Sonego - Gilles Simon. W pierwszym secie po tie-breaku wygrał Włoch, dlatego Polak na kort na pewno nie wyjdzie wcześniej jak po godzinie 16

Starcie, w którym wystąpi Hubert Hurkacz przesunie się o kolejne pół godziny. Polak powinien wejść na kort około 16:30

Zakończył się wreszcie mecz poprzedzający starcie Thiema z Hurkaczem. Po godzinie 16:30 rozpocznie się zatem mecz Austriaka z reprezentantem Polski

Dominic Thiem i Hubert Hurkacz wychodzą właśnie na kort!

40:15

Dłuższa wymiana kończy się następnym niewymuszonym błędem Hurkacza. Polak musi bronić break pointy

40:30

As serwisowy Huberta Hurkacza!

40:40

Piłki na przełamanie wybronione! Dziesiąty tenisista świata ponownie był czujny blisko siatki

40:AD

Nieudany return Austriaka

0:1

Asem serwisowym na swoją korzyść gema kończy Hubert Hurkacz!

1:2

Po raz drugi dzisiaj asem serwisowym gema kończy Hubert Hurkacz! Polak wraca na prowadzenie

0:15

As serwisowym rozpoczyna następną partię Polak!

0:30

W siatkę returnuje Dominic Thiem

0:40

Następny as reprezentanta Polski!

2:3

Błyskawiczny gem kończy się jeszcze jednym asem Hurkacza!

15:40

Doskonałe zachowanie Polaka przy siatce!

40:40

Dominic Thiem trafia w siatkę i czeka nas gra na przewagi!

40:AD

Hubert Hurkacz z szansą na przełamanie serwisu rywala!

40:AD

Trzecia szansa na przełamanie. Oby do trzech razy sztuka!

15:40

Szybko serwisem punktuje Hurkacz! Piłki setowe!

30:40

Nieudana próba dropszota w wykonaniu naszego reprezentanta

3:6

Pierwszy set dla Huberta Hurkacza! Polak nie dał się przełamać w tej partii!

Pierwszego seta 6:3 wygrał nasz rodak. Czas na drugą partię!

0:15

Minimalny aut Thiema

(Video) Thiem Takes On Gasquet; Korda Faces Musetti & More | Metz 2022 Highlights Day 3

1:1

Do zera wygrywa swojego gema serwisowego 10. tenisista świata!

2:2

Do zera ponownie wygrywa swojego gema serwisowego Hubert Hurkacz!

0:15

Niecelny bekhend Austriaka

0:30

W siatkę trafił Dominic Thiem

0:40

Aut Thiema! Wielka szansa na przełamanie staje przed Hubertem Hurkaczem!

15:40

Pierwszego break pointa wybronił Austriak

2:3

Nie zmieścił piłki w korcie rywal naszego rodaka! Hurkacz po raz drugi w tym meczu, a pierwszy w tym secie przełamuje Thiema!

2:4

Kolejny wygrany gem do zera! Hubert Hurkacz coraz bliżej awansu do ćwierćfinału!

30:30

Trafił forhendem obok wysuniętego rywala Hubert Hurkacz!

40:30

Minimalny aut naszego rodaka

3:4

W siatkę returnuje "Hubi", co oznacza gema na korzyść jego przeciwnika

0:15

Dziewiąty dzisiaj as serwisowy Hurkacza!

0:30

Kolejne punkty wędrują na konto naszego reprezentanta

15:30

Pierwszy w tym meczu podwójny błąd serwisowy Huberta Hurkacza. Aut dosłownie na milimetry

30:30

Drugi podwójny błąd przy podaniu z rzędu

30:40

Asem rehabilituje się dziesiąty tenisista świata!

4:5

Asem serwisowym gema zakończył Dominic Thiem. Jeśli Hubert Hurkacz utrzyma teraz swój serwis, wygra cały mecz!

0:15

As serwisowy naszego rodaka na początek gema!

30:40

As serwisowy! Piłka meczowa przed Hubertem Hurkaczem!

4:6

Koniec! Hubert Hurkacz po dwóch setach wygrywa z Dominikiem Thiemem 6:3, 6:4!

Hubert Hurkacz w ćwierćfinale turnieju ATP 250 w Metz! Obrońca tytułu wywalczonego przed rokiem pokonał Dominica Thiema 6:3, 6:4 i udanie zainaugurował zmagania w tegorocznej edycji francuskiej rywalizacji. Teraz czeka go mecz z Francuzem Arthurem Rinderknechem, który odbędzie się już w piątek 23 września

Dziękujemy za uwagę

doczytaj więcej

Źródło:Onet

Data utworzenia: wczoraj, 16:00

Wiadomości SportoweHubert Hurkacz

Przeczytaj także

Liga Narodów 2 godz.Robert Lewandowski nie gryzł się w język po meczu z Holandią!Robert Lewandowski był jednym z dwóch piłkarzy reprezentacji Polski, którzy po spotkaniu z Holandią wyszli do dziennikarzy, by wypowiedzieć się po porażce. Kapitan naszej kadry nie lukrował rzeczywistości. – W tym meczu była niemoc, bezradność – przyznał otwarcie.Reprezentacja Polski 3 godz.Polacy nie wygrali z Holandią od 43 lat. Czesław Michniewicz: to nie przypadekReprezentacja Polski przegrała z Holandią 0:2 na PGE Narodowym. — Mieliśmy identyczną okazję do zdobycia bramki jak Holendrzy. Różnica jest taka, że my jej nie wykorzystaliśmy, a oni tak – komentował selekcjoner Czesław Michniewicz.Reprezentacja Polski 3 godz.Louis van Gaal: zagraliśmy bardzo dobrze przeciwko topowym napastnikom— Możecie być niezadowoleni, ale w pierwszych 15 minutach drugiej połowy mogliście zdobyć dwie bramki. Wtedy mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Radzę, żebyście nie tracili wiary we własny zespół — powiedział Louis van Gaal po spotkaniu Polska — Holandia (0:2) w ramach Ligi Narodów. Selekcjoner Oranje pokusił się o wyjątkowe słowa pod adresem Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika.Reprezentacja Polski 3 godz.Niemoc Lewandowskiego. Śrubuje swój niechlubny rekordPGE Narodowy to już nie jest twierdza nie do zdobycia. Tak samo Robert Lewandowski już na nim nie straszy kolejnych przeciwników. Kapitan reprezentacji Polski od ponad roku czeka na zdobycie bramki w Warszawie.Liga Narodów 3 godz.W Holandii wynik zszedł na drugi plan. Wygrana w cieniu dramatu. "To niepokojące"Reprezentacja Holandii pokazała Polakom miejsce w szeregu i pewnie triumfowała w Warszawie 2:0 w spotkaniu piątej kolejki Ligi Narodów. Przekonująca wygrana z Biało-Czerwonymi w holenderskich mediach zeszła zdecydowanie na dalszy plan w obliczu urazów Teuna Koopmeinersa i Memphisa Depaya. — Nie zabrakło po tej wygranej także nutki rozczarowania — pisze dziennik "De Telegraaf".Liga Narodów 3 godz.Czesław Michniewicz zabrał głos po przegranej z Holandią. "To cały czas jest plac budowy"Czesław Michniewicz ocenił występ swoich piłkarzy w przegranym meczu z Holandią. Selekcjoner reprezentacji Polski w rozmowie z TVP Sport przyznał, że spodziewał się takiego przebiegu czwartkowych zawodów. Nasz szkoleniowiec zdradził także, który moment spotkania, jego zdaniem, był kluczowy dla losów całej rywalizacji.Żużel 3 godz.Wyleciał ze składu Wilków a w Anglii szaleje!Żużel. Tobiasz Musielak nie został awizowany do składu Cellfast Wilków Krosno na rewanżowy pojedynek finału eWinner 1. LŻ w Zielonej Górze. Być może jest to taktyczna zagrywka, ale daje do myślenia. Sam zawodnik nie przejmuje się szachom taktycznym krośnieńskiego zespołu i robi swoje na Wyspach Brytyjskich.Reprezentacja Polski 4 godz.Były reprezentant Polski ocenia mecz z Holandią. "Lewandowski nie oddał nawet strzału"Reprezentacja Polski przegrała w Lidze Narodów 0:2 z Holandią. – Nasza gra zupełnie mnie nie przekonała. Widać było różnicę klas – tak mecz reprezentacji Polski z Holandią (0:2) skomentował dla Przeglądu Sportowego Onet były napastnik Biało-Czerwonych Tomasz Frankowski.Ofsajd 4 godz.Ale romantycznie! Agnieszka Włodarczyk pokazała świetne zdjęcie z Robertem KarasiemAgnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim profilu na Instagramie romantyczne zdjęcie. Do fotki aktorka pozowała z triathlonistą Robertem Karasiem. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy.
Reprezentacja Polski 4 godz.Jan Bednarek zdradza powody porażki. "Było to widać"Reprezentacja Polski przegrała z Holandią 0:2 na PGE Narodowym i wciąż musi walczyć o utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. — Przeciwnik wykorzystuje takie błędy. Musimy wyciągnąć wnioski — mówił po spotkaniu Jan Bednarek w rozmowie z TVP Sport.Liga Narodów 4 godz.Piotr Zieliński widzi pozytywy w grze Polaków z Holandią. "Nie wszystko wyglądało źle"Piotr Zieliński podzielił się z kibicami swoimi spostrzeżeniami po meczu Polaków z Holandią. Biało-Czerwoni przegrali 0:2 i nie stworzyli sobie zbyt wielu sytuacji strzeleckich, ale pomocnik Napoli stwierdził, że jego zdaniem w postawie drużyny dało się dostrzec pozytywy.Liga Narodów 4 godz.Co za furia! Wojciech Szczęsny nie wytrzymał. Ostre spięcieW końcówce meczu z Holandią nerwów na wodzy nie zdołał utrzymać Wojciech Szczęsny. W polskiego bramkarza z całym impetem wpakował się Wout Weghorst. Szczęsny wpadł w prawdziwą furię i ostro ruszył w kierunku rywala. Do akcji musiał wkroczyć sędzia, który pokazał obu zawodnikom po żółtej kartce.Reprezentacja Polski 4 godz.Polacy wciąż muszą drżeć o utrzymanie. Wszystko zależy tylko od nichReprezentacja Polski przegrała z Holandią 0:2 w piątej kolejce Ligi Narodów. Biało-Czerwoni wciąż nie są więc pewni utrzymania w najwyższej dywizji. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim meczu z Walią.Liga Narodów 4 godz.Stanowcze słowa reprezentanta Polski po porażce z Holandią! "Nie możemy się oszukiwać"Bartosz Bereszyński nie ukrywał olbrzymiego rozczarowania po porażce reprezentacji Polski z Holandią w czwartkowym meczu Ligi Narodów. Piłkarz Sampdorii w rozmowie z TVP Sport uczciwie przyznał, że Oranje byli lepszym zespołem, a Biało-Czerwoni w niedzielnym starciu z Walią muszą zaprezentować znacznie wyższy poziom.Piłka nożna 4 godz.Noty Polaków za mecz z Holandią. Trzech piłkarzy zawiodło szczególniePolscy piłkarze zawiedli w meczu z Holandią. Szczególnie nisko oceniliśmy Jana Bednarka, Przemysława Frankowskiego i Karola Linetty’ego. Nikt nie zagrał naprawdę dobrego meczu.
(Video) Hubert Hurkacz vs Casper Ruud | Montreal 2022 Semi-Final Highlights

Videos

1. Hubert Hurkacz "The Biggest Trophy of my Life" - Miami 2021 (HD)
(TennisFans Productions)
2. Hubert Hurkacz Fourth Round Press Conference 2021 BNP Paribas Open
(BNP Paribas Open)
3. LIVE: TENIS: Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo: HUBERT HURKACZ- HUGO DELLIEN#11/04/2022