JAKÁ BYLA ČISTÁ HODNOTA KURTA COBAINA V DOBĚ JEHO SMRTI? - ZÁBAVA, HUDBA (2022)

Kurt Cobain je nejlépe známý jako zpěvák rockové skupiny Nirvana. Zde je pohled na čisté jmění, život a kariéru Kurta Cobaina.

Jak se proslavil Kurt Cobain

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Kurt a #Nirvana se v tento den v roce 1994 zastavili v Barceloně ve Španělsku v rámci svého turné #InUtero Tour. V rámci přídavku se postarali o skladbu #DavidBowieho ‚The Man Who Sold The World‘Příspěvek sdílený uživatelem Kurt Cobain (@kurtcobain) dne 9. února 2017 v 10:02 PST

Cobainova popularita vzrostla po vydání jeho druhého alba, Nevadí , v roce 1991. Album se stalo platinovým jen dva měsíce po vydání. Vzhledem k tomu, že album mělo skromný debut na 144. místě v žebříčku Billboard, to nebyl malý výkon. Nirvana byla považována za katalyzátor toho, co se stalo známým jako grunge. Před Nevadí , Nirvana vydala své debutové studiové album, Bělidlo , v roce 1989. Jejich poslední studiové album, V děloze , vyšel v roce 1993.

Smrt Kurta Cobaina

Kurt Cobain z Nirvany|Jeff Kravitz/FilmMagicCobain zemřel 5. dubna 1994 na střelné zranění hlavy, které si sám způsobil. Bylo mu pouhých 27 let. Před Cobainovou sebevraždou se odhlásil z programu drogové rehabilitace a Courtney Love, jeho dva roky stará manželka, ho nahlásila, že spáchal sebevraždu.

V rozhovoru pro MTV mluvil Cobain o svém boji s chronickou bolestí žaludku. Hudebník řekl, že měl šest let tolik bolesti, že chtěl v jednu chvíli zemřít.

Bolelo mě tak dlouho, že mi bylo jedno, jestli jsem v kapele, a bylo mi jedno, jestli žiju. Náhodou jsem k tomu dospěl, když se moje kapela stala opravdu populární. Trvalo to a narůstalo tolik let, že jsem měl sebevraždu. prostě jsem nechtěl žít. Jen jsem si myslel, že když umřu, když se zabiju, měl bych vzít nějaké drogy. Mohl bych se také stát narkomanem, protože jsem se jako narkoman cítil každý den, probouzel jsem se hladový, nutil se do jídla a vracel to zpátky. Jen si představte, jak se snažíte sníst svá tři jídla denně a jen se soustředíte a občas jen brečíte. Bolí mě pořád. Být na turné to ještě zhoršilo.U Cobaina poznámka o sebevraždě , řekl, že ztratil vášeň pro hudbu i chuť do života a důvěru v lidi.

Už příliš mnoho let necítím vzrušení z poslechu a tvorby hudby spolu se čtením a psaním. Cítím se za tyhle věci provinile víc než slova…

Mám to dobré, velmi dobré a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal nenávidět všechny lidi obecně. Jen proto, že se zdá tak snadné vycházet spolu s lidmi, kteří mají empatii. Myslím, že jen proto, že moc miluji lidi a je mi jich líto.


Děkuji vám všem z hloubi mého hořícího, nevolného žaludku za vaše dopisy a starosti během posledních let. Jsem příliš nevyzpytatelné, náladové dítě! Už nemám tu vášeň, a tak si pamatuj, že je lepší shořet než vyhasnout.

Dokonce i po Cobainově smrti pokračoval v získávání ocenění. V roce 2014 byla Nirvana uvedena do Rock and Roll Hall of Fame.

čisté jmění Kurta Cobaina

Kurt Cobain měl v době své smrti čisté jmění 50 milionů dolarů. V roce 2014 měl Cobainův majetek hodnotu 450 milionů dolarů, zprávy CNBC.Přečtěte si více : Kolik peněz vydělává Frances Bean Cobain z majetku jejího otce Kurta Cobaina?

Dcera Kurta Cobaina vyrostla do krásy

Když Kurt Cobain v roce 1994 ve věku 27 let zemřel, zanechal po sobě hudební odkaz. Zanechal za sebou i Frances Bean Cobain, svou jedinou dceru s Courtney Love, které v té době nebyly ani dva. Rychle vpřed o více než dvě desetiletí později a jeho mini já je naprosto úžasná mladá žena. Zdědila kreativní stránku svých rodičů, ale fušovala do více než jen umění a hudby. Dokonce využila svůj dobrý vzhled a udělala nějaký modeling. Frances Bean od smrti svého otce hodně vyrostla a my máme důkaz.

Jednou měla sebevražedný večírek

Francesina oslava 16. narozenin nebyla vašich typických sladkých 16. Podle E! Zprávy Její shindig měl téma sebevraždy, to vše na počest jejího zesnulého otce. Love si na večírek zjevně pronajala House of Blues od Sunset Boulevard a dala své dceři dort s nápisem 'R.I.P. Dětství.'

Jedna z Francesových přátel zveřejnila pozvánku na večírek online a obsahovala červený nebo černý dress code (bez výjimek) s cenami rozdávanými účastníkům večírku, kteří oblékli 'nejmrtvější'. Účastníci byli podrobeni prohlídce tašek, takže Frances řekl jim ne 'být hloupý a přivést s***... udělej to b4, pokud musíš, dostaneš se do party a pokusíš se být nenápadný!'

(Video) Kurt Cobain's Suicide: A Case Study

Se svou matkou měla drsný vztah

Po Cobainově smrti v roce 1994 byla Frances vychována výhradně láskou; nicméně, ti dva se vždy neviděli z očí do očí. Ve věku 17 let se Frances stala právně emancipovaný od její matky a očividně to Love nezvládla moc dobře.

'Všechno, co cítím, je, jak moc ji miluji,' řekla Vanity Fair . 'Dal bych cokoli za to, abych slyšel zvuk jejích podpatků procházejících chodbou kolem mé ložnice.'

Frances dokonce jednou vytáhla a dočasný soudní příkaz na její mámu. Přestože byl jejich vztah v průběhu let bouřlivý, vypadá to, že se usmířili. Strávili spolu Vánoce v roce 2016 a Francesin Instagram čas od času sdílí fotky maminky a dcery.

Jde po Kurtovi, a to více způsoby

Frances je dokonalým obrazem svého otce – natolik, že to dokonce šokovalo Cobainovy ​​bývalé spoluhráče z Nirvany. řekla Frances Valící se kámen že Dave Grohl, Krist Novoselic a Pat Smear přišli do jejího domu a měli to, čemu říkám 'K.C. Jeebies, 'což je, když vidí mě, vidí Kurta.'

„Dívají se na mě a můžete vidět, že se dívají na ducha. Všichni dostávali K.C. Jeebies hardcore. Dave řekl: 'Je hodně podobná Kurtovi.'

Také zdědila něco z jeho smyslu pro styl; ona dokonce měl na sobě svatební pyžamo jednou na focení. Pokud by to nestačilo, je také muzikální – což pravděpodobně dostává stejně od Cobaina a Love. Frances ji předvedla vokální zdatnost na Instagramu a zřejmě dokonce hraje na kytaru.

Ale ona nemá ráda Nirvanu

Frances je možná Cobainovo mini-já, ale očividně nezdědila jeho hudební vkus. Ve skutečnosti se jí nelíbí ani grungeová kapela svého zesnulého otce.

'Nirvana se mi ve skutečnosti tolik nelíbí,' řekla Valící se kámen . 'Promiňte, propagační lidé, Universal.' Jsem spíš na Mercury Rev, Oasis, Brian Jonestown Massacre. Grungeová scéna není to, co mě zajímá. Ale 'Territorial Pissings' je zatraceně skvělá píseň. A 'Dumb' - pláču pokaždé, když slyším tu píseň. Je to okleštěná verze Kurtova vnímání sebe sama – sebe na drogách, bez drog, cítí se nedostatečný na to, aby byl nazván hlasem celé generace.“

I když sama o sobě není fanynkou Nirvany, pomohla vybrat název kolekce nevydané hudby Nirvany a také titulní fotku. Láska řekla Valící se kámen tehdy 13letého mladíka přivedla do „rodinného podniku“.

Byla výkonnou producentkou dokumentu o Kurtovi

Frances se ještě více zapojila do „rodinného podniku“, když se stala výkonný producent pro dokument HBO, Montáž Hecka . Jako Cobainovo jediné dítě byla velmi konkrétní v tom, jak chtěla, aby byl jeho příběh vyprávěn. Neudržela se, když se setkala se spisovatelem, režisérem a producentem Brettem Morgenem.

'Když jsme se s Brett poprvé setkali, byl jsem velmi konkrétní v tom, co chci vidět, jak chci, aby byl Kurt zastoupen,' řekla Frances Valící se kámen . 'Řekl jsem mu: 'Nechci Kurtovu mytologii ani romantismus.' I když Kurt zemřel tím nejstrašnějším možným způsobem, je tu mytologie a romantismus, který ho obklopuje, protože je mu navždy 27.“

Má hodnotu 170 milionů dolarů

Jakmile se stala dospělou, zdědila Frances hodně Cobainova majetku. Podle CBS Cobain měl hodnotu zhruba 450 milionů dolarů a podíl Frances byl 37 %. To znamená, že v pouhých 19 letech měla hodnotu přibližně 170 milionů dolarů. Část těchto peněz vložila na nákup svého prvního domu, španělského domu v západním Hollywoodu za 1,9 milionu dolarů.

Prošla ošklivým rozvodem

Po dvou letech manželství podala Frances žádost o rozvod se svým manželem Isaiahem Silvou. Pár se vzal v a tajný obřad v červnu 2014 a podala v březnu 2016. O několik měsíců později, Lidé hlášeno že Silva požadoval od Frances 300 000 dolarů ročně jako manželský příspěvek. Tvrdil, že po svatbě s výtvarnicí odložil svou kariéru na druhou kolej a potřeboval finanční podporu. Řekl také, že Frances slíbila, že mu finančně pomůže poslat jeho malou dceru z jiného vztahu do soukromé školy.

Je modelkou

Francesin hezký vzhled přišel vhod. Byla hledána pro několik modelingových prací, ale v těch, které si vybrala, byla velmi selektivní. V roce 2008 ona modelováno pro Harper's Bazaar a dostala se do rolí Evity, Belle od Kráska a zvíře a další v natáčení. Fotky byly úžasné a jedna z prvních fotek, které veřejnost mohla vidět.

V roce 2011 dělala Frances modelku pro Hedi Slimane v kolekci fotografií s názvem „ Rockový deník .' Na těchto klasických černobílých obrázcích můžete skutečně vidět podobnosti mezi Frances a jejím zesnulým otcem. V poslední době se Frances stala tváří Marca Jacoba jaro 2017, ale řekla, že to bude pravděpodobně jeden z jejích posledních modelingových koncertů – alespoň na chvíli.

'Nemyslím si, že budu ještě dlouho dělat modelku pro někoho jiného - tohle je 100 procent mimo moji zónu pohodlí,' řekla Móda . 'Neudělal bych to s nikým jiným než s Marcem.'

Je to talentovaná umělkyně

Frances vystavuje svá umělecká díla již od svých 17 let debutovala pod pseudonymem ve východním Hollywoodu. Od té doby prodala část své temnoty tiskne online za cenu od 200 do 400 USD. Nyní vytvořila vlastní webovou stránku, aby mohla prodávat svá umělecká díla, což oznámila na Instagramu. Na své umělecké webové stránce The Space Witch měla k dispozici výtisky, oblečení a doplňky, jak poznamenal Rafinérie29 .

(Video) Real Story of Kurt Cobain's Death

Chodí s muzikantem

Instagram

Frances nedovolila, aby jí rozvod zabránil znovu najít lásku. V roce 2017 byla spatřena s Matěj Cook , kytarista skupiny The Ceremonies — hádejte, že jablko nepadlo daleko od stromu Courtney Love! Přestože Frances i Cook mají tendenci zůstat stranou pozornosti médií, sdílejí své fotografie a vyjadřují svou lásku k sobě na svých stránkách Instagramu. V příspěvku ze září 2017 Frances k jejich fotce napsala: „Jsi moje osoba. Díky, že mě každý den rozesměješ a že jsi dobrý v deskových hrách.“ Tak sladké!

Nelíbí se jí, že lidé romantizují smrt jejího otce

Getty Images

Frances ví, že její otec je jedním z nejikoničtějších hudebníků v historii. „Je větší než život a naše kultura je posedlá mrtvými hudebníky. Rádi je stavíme na podstavec,“ řekla Valící se kámen v roce 2015. Ale pro ni byl nejprve otcem a ona dala najevo, že si neváží toho, když ho lidé staví na ‚podstavec‘, když kvůli jeho smrti musela v životě vyrůstat bez něj .

Dokonce i kolegové hudebníci jsou vinni romantizací Kurtovy smrti. V roce 2014 Lana Del Rey řekla v rozhovoru s Opatrovník že si přála, aby „už byla mrtvá“ poté, co mluvila o svých hrdinech, mezi něž patřili zesnulí umělci Amy Winehouse a Kurt Cobain. Když Frances zachytila ​​rozhovor, ona tweetoval dlouhé vlákno Del Reyovi a napsal: 'Nikdy nepoznám svého otce, protože zemřel mladý a stává se to žádoucím činem, protože lidé jako u si myslí, že je to 'cool''.

Měla zkušenost blízko smrti

Getty Images

V říjnu 2017 Frances zveřejnila děsivou fotografii zničeného motoru letadla s popisem podrobně o trýznivých událostech, kterým čelila během letu, jak poznamenal Lidé . 'Cítila jsem, jak se letadlo naklonilo, viděla jsem, jak křídlo přímo přede mnou začalo hořet, a v podstatě jsem se vypořádala se svou vlastní smrtelností,' napsala. Podle CNN Obrovské letadlo, na kterém Frances letělo z Paříže do Los Angeles, nouzově přistálo v Kanadě poté, co došlo k selhání motoru.

Frances napsala na Instagram, že je „vděčná“ za to, že je naživu, a proměnila tuto hroznou situaci ve zkušenost s učením. 'Vstoupila jsem do fáze svého života, kde je každý okamžik opravdu vzácný,' řekla. „Všechny ty světské „ochromující“ úzkosti, které jsem kdysi nechal diktovat, jak jsem fungoval, se rozplynuly. Byl jsem otřesen vzhůru a vzhůru je místo, kde musím zůstat, abych mohl žít autenticky.“

Netrpí posedlostí grungeovou módou 90. let

Instagram

Navzdory tomu, že její rodiče patřili ke stálicím grungeového trendu 90. let, Frances není o návratu nedávných 90. let. I když se přiznala Móda že její osobní styl se přiklání spíše k 'vintage' uvolněnému vzhledu, řekla: 'Je mi sakra jedno, co dělali v 90. letech; Nebyl jsem poblíž a není to pro mě relevantní.“ Au! Abychom byli spravedliví, málokdo z nás si myslí, že smysl pro módu našich rodičů je taky cool. Obviňuje své neustálé vystavování se grungeovému životu (díky svému rodokmenu) ze svého odporu k tomuto typu módy. „Když se vám to strká do krku každý den po dobu 24 let, přestane vás to zajímat,“ řekla Móda .

Byla velkou fanynkou Harryho Pottera

Instagram

Jako většina dětí, které vyrostly v roce 2000, byla Frances hrdým členem Harry Potter fandovství. V rozhovoru z roku 2006 s Svěrák když jí bylo 13, prozradila, že ‚přečetla všechny knihy na jeden zátah‘, když jí bylo pouhých devět let. Impozantní! Samozřejmě, umělkyně a režisérka, jakou jsme ji znali, se zdá, jako by měla kreativní oko od samého začátku. Řekla Svěrák že na ni režisérova práce na třetím nezapůsobila Harry Potter film. 'Myslela jsem, že ten příběh vyprávěl matoucím způsobem,' řekla. 'Chci mít jasno.'

Snila o tom, že se stane fotografkou

Instagram

řekla Frances Svěrák v roce 2006, že byla ctižádostivou fotografkou. 'To je moje oblíbená věc, zachycující vzpomínky na ten okamžik,' řekla a prozradila, že už vyšla - v jejím školním časopise poezie. Navíc se svými nedávnými úspěšnými uměleckými díly a vpády do režie Frances rozhodně udělala ze svého kreativního 13letého hrdého!

Má teorie o příčině smrti svého otce

Instagram

Ačkoli se to hemží mnoha fámami a konspiračními teoriemi, Kurtova smrt byla oficiálně rozhodl o sebevraždě a Frances věří, že ví, co k tomu jejího otce přivedlo. „Kurt se dostal do bodu, kdy nakonec musel svému umění obětovat každý kousek z toho, kým byl, protože svět to po něm vyžadoval,“ řekla. Valící se kámen v roce 2015. 'Myslím, že to byl jeden z hlavních spouštěčů, proč měl pocit, že tu nechce být a každý by byl bez něj šťastnější.'

Kdy zemřel Kurt Cobain a co říkal jeho dopis o sebevraždě?

Uplynulo jen 27 let od doby, kdy frontman Nirvany a ikona rockové hudby Kurt Cobain zemřel při sebevraždě, kterou si sám způsobil střelnou ranou do hlavy.

Legendární frontman Nirvany za sebou zanechal manželku, dítě a zbožňující fanoušky, aby se připojili k exkluzivnímu seznamu rockových legend, které zemřou ve věku 27 let.

4

Kurt Cobain zemřel v roce 1994

Kdo byl Kurt Cobain?

Kurt Cobain, jeden z nejtalentovanějších hudebníků své doby, byl americký umělec nejlépe známý jako kytarista, hlavní skladatel a frontman rockové skupiny Nirvana.

Cobain často vyvolával kontroverzi v hudbě prostřednictvím své anti-establishmentové osobnosti, rocker narozený ve Washingtonu je široce ohlašován jako jedna z nejvlivnějších postav v historii alternativního rocku.

Nirvana dosáhla celosvětového úspěchu se svým hitem Smells Like Teen Spirit, ačkoli to Cobain nesnášel, protože věřil, že jeho poselství a umělecká vize byly veřejností nesprávně interpretovány.

4

Cobain vystupuje na MTV Unplugged

Kdy a jak zemřel Kurt Cobain?

Frontman skupiny Nirvana Kurt Cobain byl nalezen mrtvý ve svém domě v Seattlu 8. dubna 1994 poté, co 5. dubna zemřel na střelnou ránu do hlavy.

(Video) Tragic Details About Frances Bean Cobain

Milovaného zpěváka, který trpěl závislostí na heroinu a duševním onemocněním, objevil elektrikář Gary Smith, který přijel nainstalovat bezpečnostní systém.

Když přišel do místnosti nad garáží, Gary si myslel, že Kurt spí, dokud neviděl, jak mu na bradu míří pistole.

Koroner rozhodl, že Kurt - v té době 27 let a otec roční dcery Frances Bean Cobain - se zabil.

V Kurtově těle byla nalezena vysoká koncentrace heroinu a malé množství diazepamu.

Smrt přišla na vrcholu jeho slávy, poté, co kapela, kterou založil v roce 1987, Nirvana, zasáhla se svým trackem Smells Like Teen Spirit a byla po celé MTV.

Veřejná vigilie za Kurta se konala 10. dubna 1994, na níž jeho vdova Courtney Love četla části jeho sebevražedného dopisu shromážděnému sedmitisícovému davu.

Později dala část Kurtova oblečení truchlícím a zúčastnila se druhého pohřbu s Kurtovou bývalou přítelkyní Tracy Maranderovou.

3. března, něco málo přes měsíc před svou smrtí, se Kurt v Římě pokusil o sebevraždu předávkováním šampaňským a rohypnolem.

Poté ho jeho žena Courtney odvezla zpět do Seattlu, ale brzy zavolala policii, aby jim řekla, že se Kurt zamkl ve svém pokoji se zbraněmi a lahvičkami s prášky.

Když se ho policie zeptala, zda se nevyhrožoval zabitím, tvrdil, že se před Courtney pouze schovával.

Kurt poté souhlasil s tím, že půjde do losangeleského odvykacího zařízení, kde strávil své poslední chvíle s dcerou Frances – ale z areálu utekl přelezením zdi na konci března.

Mělo se za to, že byl několik dní nezvěstný, ale tajně odletěl zpět do Seattlu, kde bylo nalezeno jeho tělo.

Bubeník Nirvany Dave Grohl o smrti řekl: „Pamatuji si, že jsem se den poté probudil a zlomilo mi to srdce, že je pryč.

'Jen jsem se cítil jako 'Dobře, takže se dnes probudím a budu mít další den a on ne.'

Co říkal Kurtův dopis o sebevraždě?

Sebevražedný dopis nalezený poblíž Kurtova těla byl adresován jeho imaginárnímu příteli Boddahovi, ale nesl vzkaz pro jeho manželku, dceru a fanoušky.

Stálo tam: ‚Mluvím jazykem zkušeného prosťáčka, který by zjevně raději byl vyhublým, infantilním stěžovatelem. Tato poznámka by měla být docela snadno pochopitelná.

„Všechna varování z kurzů punk rock 101 v průběhu let, od mého prvního uvedení do, řekněme, etiky spojené s nezávislostí a přijetím vaší komunity, se ukázala jako velmi pravdivá.

(Video) Kurt Cobain Talks Music Videos, His Stomach & Frances Bean | MTV News

„Už příliš mnoho let nepociťuji vzrušení z poslechu a tvorby hudby spolu se čtením a psaním. Cítím se za tyhle věci provinile, než slova.

„Například, když jsme vzadu a světla zhasnou a začne šílený řev davů, neovlivní mě to tak, jako to udělalo na Freddieho Mercuryho, který vypadal, že miluje, libuje si v lásce a zbožňování. z davu, což je něco, co naprosto obdivuji a závidím.

4

Kurt vystupuje v lednu 1994, tři měsíce před svou smrtí

„Faktem je, že vás nemůžu oklamat, nikdo z vás. Prostě to není fér vůči tobě ani mně. Nejhorší zločin, který mě napadá, by byl okrádat lidi předstíráním a předstíráním, že se 100% bavím.

„Někdy mám pocit, jako bych měl mít naražené hodiny, než vyjdu na pódium. Zkoušel jsem vše, co bylo v mých silách, abych to ocenil (a já, Bože, věř mi, že ano, ale nestačí to).

„Vážím si toho, že já i my jsme ovlivnili a pobavili spoustu lidí. Musí to být jeden z těch narcisů, kteří ocení věci, až když jsou pryč.

'Jsem příliš citlivý.' Potřebuji být mírně otupělý, abych znovu získal nadšení, které jsem kdysi měl jako dítě.

„Na našich posledních 3 turné jsem mnohem lépe ocenil všechny lidi, které jsem osobně znal, i jako fanoušky naší hudby, ale stále nemohu překonat frustraci, vinu a empatii, které mám vůči každý.

„V každém z nás je dobro a já si myslím, že prostě miluji lidi tak moc, že ​​jsem z toho až příliš smutný.

„Smutný malý, citlivý, nevděčný, Ryby, Ježíš. Proč si to prostě neužiješ? Nevím!

„Mám bohyni manželky, která potí ambice a empatii, a dceru, která mi až příliš připomíná to, čím jsem býval, plnou lásky a radosti, líbá každého člověka, kterého potká, protože každý je dobrý a neublíží jí.

4

Kurt se svou dcerou Frances

„A to mě děsí do té míry, že sotva dokážu fungovat. Nemohu snést pomyšlení, že by se Frances stala tou nešťastnou, sebedestruktivní, death rockerkou, kterou jsem se stal já.

„Mám to dobré, velmi dobré a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal nenávidět všechny lidi obecně. Jen proto, že se zdá tak snadné vycházet spolu s lidmi, kteří mají empatii. Myslím, že jen proto, že moc miluji lidi a je mi jich líto.

„Děkuji vám všem z hloubi mého hořícího, nevolného žaludku za vaše dopisy a starost během posledních let. Jsem příliš nevyrovnané, náladové dítě! Už nemám tu vášeň, a tak si pamatuj, že je lepší vyhořet než vyhasnout.

„Mír, láska, empatie. Kurt Cobain.

„Frances a Courtney, budu u vás. Prosím pokračuj Courtney, pro Frances. Za její život, který bude beze mě mnohem šťastnější.

(Video) The PHENOMENON BRUNO GROENING – documentary film – PART 1

'MILUJI TĚ MILUJI TĚ!'

FAQs

V kolika zemřel Kurt Cobain? ›

Čím se zastřelil Kurt Cobain? ›

Pátého dubna 1994. Vzal krabici od doutníků a vyndal z ní igelitový sáček s uhlově černým mexickým heroinem za sto dolarů. Vzal si z něj hrstku o velikosti dvou kostek cukru a nasypal ho na lžíci. Systematicky a zkušeně si připravil heroin a stříkačku a vpíchl si ji do paže hned nad loktem, kousek od vytetovaného K.

Co Kouřil Kurt Cobain? ›

Kurt Cobain se ze světa odpravil jednou ranou z pistole. Jeho poslední jídlo bylo kořeněné pivo a cigareta Camel Lights...

Kde je pohrben Kurt Cobain? ›

Dvacet let od smrti Kurta Cobaina, zpěváka a kytaristy slavné grungeové skupiny Nirvana, se vydávám v Seattlu na místa, kde trávil poslední dny svého života. Začínám bez mapy, končím bez iluzí.

Videos

1. The Grand Theft Auto San Andreas Iceberg Explained
(Sub Cultured)
2. Kirstin Denise Smart - "Zmizela na párty"? Díl 2.
(Krimiss)
3. 888 The Higher Duty of Enlightened Masters, Multi-subtitles
(Supreme Master Edenrules)
4. CS50 2015 - Week 4
(CS50)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Zonia Mosciski DO

Last Updated: 05/24/2022

Views: 6124

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Zonia Mosciski DO

Birthday: 1996-05-16

Address: Suite 228 919 Deana Ford, Lake Meridithberg, NE 60017-4257

Phone: +2613987384138

Job: Chief Retail Officer

Hobby: Tai chi, Dowsing, Poi, Letterboxing, Watching movies, Video gaming, Singing

Introduction: My name is Zonia Mosciski DO, I am a enchanting, joyous, lovely, successful, hilarious, tender, outstanding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.