Wiadomo co będzie - III Wojna Światowa i koniec religii - 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego. (2022)

Bez kategorii

Like

11/03/2012

1606 Wyświetlenia

0 Komentarze

19 minut czytania

Wiadomo co będzie - III Wojna Światowa i koniec religii - 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego. (1)

Kontrowersyjny artykuł, wskazujący na wybrane przepowiednie i plany, jako prawdopodobną wizję tego co czeka świat w ciągu kolejnej dekady czy też paru dekad ze szczególnym uwzględnieniem kwestii wojny światowej i religii.

Zacząłem to pisać, jako komentarz do artykułu Ślepej Manki o Wojnie z Iranem, ale stwierdziłem, że to opublikuję jako artykuł, bo w sumie nie wszyscy mogą te rzeczy już znać, a wg mnie znać warto. Ślepa Mańka w pierwszym zdaniu stwierdza: "USA w wojnie z Iranem nie mają żadnego interesu, poza zapewnieniem Izraelowi monopolu na broń atomową w regionie", co jest wg mnie bzdurą w świetle tego co piszę niżej, bo wg mnie oni muszą podbić Iran, gdyż inaczej nie zrealizują planu Alberta Pike’a, który realizują już prawie od 150 lat.(Źródło:http://slepamanka.nowyekran.pl/post/55507,wojna-w-zatoce-interesy-mocarstw-widziane-z-usa)

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych powodów dowie się z doniesień mass-mediów, typu "ropa" albo "bomba atomowa" to powiem mu, że jest naiwny. Tak samo było z "bronią masowej zagłady" w Iraku, albo z tym, że to był zły reżim i zły dyktator. Niech spojrzą na Koreę Północną, to jest dopiero zły reżim i zbrodnie przeciwko ludzkości. Powody z mediów są dobre dla dzieci. Ten kto wie więcej, widzi, że to tylko puste frazesy, tak jak z tą bronią w Iraku, której tam w końcu nie znaleziono, a milion Irakijczyków leży już w ziemii, kraj wyniszczony i opanowany – odfajkowany. Teraz czas na resztę Bliskiego Wschodu.

Nie wiem ile osób wierzy czy też ufa przepowiedniom, ale wystarczy ich trochę poczytać i pomyśleć, by zobaczyć, że niektóre to totalny bełkot, inne ocierają się o prawdę, a inne realizują się dokładnie punkt po punkcie z zegarmistrzowską precyzją.

A które to się niby tak realizują? – spytasz.

Np. przepowiednia św. Malachiasza. Wg niego obecny papież jest przedostatnim, kolejny przeżyje podbój i zniszczenie Rzymu i Kościoła, więc gdy Benedykt XVI zniknie, a krążyły w mediach plotki, że może się to zdarzyć już w tym roku, to za służby kolejnego w każdej chwili może dojść do końca. A o tym, że jeśli Rzym i Kościół zostaną zniszczone to generalnie będzie musiało być gorąco na całym kontynencie to chyba nikogo przekonywać nie trzeba.

Drugim przykładem są przepowiednie biblijne, częściowo zrealizowane w starożytności, częściowo współcześnie i częściowo czekające na spełnienie. Spełniło się odrodzenie państwa Izrael albo utworzenie, jak niektórzy twierdzą. Urodziła się też czerwona jałówka. Praca wre przy przygotowaniach do odbudowania Świątynii Salomona. Także jeszcze do spełnienia jest wielka wojna Goga Magoga (kraje arabskie, być może też Rosja i Chiny) z Izraelem i porażka tego drugiego pod Armageddonem. Potem 3,5 letnie rządy Antychrysta, kiedy będzie tak ciężko, jak być może nigdy nie było. Antychryst ma rządzić całym światem, dlatego do tego czasu USA-Izrael muszą sobie podporządkować wszystkie kraje, dlatego Iran, Wenezuela itp. czeka to samo co Irak. Antychryst będzie ranny w głowę, prawie śmiertelnie, ale jakoś się wykuruje. Po tych 3,5 roku przyjdzie Mesjasz i pokona Antychrysta i będzie tysiącletnie królestwo na Ziemii, w pokoju.

Także pisanie, że "USA w wojnie z Iranem nie maja zadnego interesu, poza zapewnieniem Izraelowi monopolu na bron atomowa w regionie" to bzdura, bo Oni chcą wypełnić to proroctwo i jak widać robią wszystko w tym kierunku, z nadzieją, że jakimś cudem, jak już Antychryst (którego wielbią) dochapie się do władzy to nie da się pokonać Mesjaszowi. Naiwni są 🙂 i dlatego tak skrupulatnie wszystko robią by wypełniać te przepowiednie, łącznie z przygotowaniami do odbudowy Świątynii – wytwarzają wszystkie naczynia sakralne, szkolą kapłanów, budują nawet replikę Świątyni w innym miejscu, by potem gotową przenieść na właściwe miejsce (

” frameborder=”0″ allowfullscreen>

). Oni są w pełni poważni z tym, nie robią tego dla jaj. Są zdeterminowani by zrealizowa te plany i by te przepowiednie się ziściły. To strona organizacji przygotowującej odbudowę Świątynii, gdy ciągle na jej miejscu stoi meczet Al-Aksa –http://www.templeinstitute.org

Tak, więc Iran musi być podporządkowany USA i III wojna światowa musi dojść do skutku i Gog Magog musi zaatakować Izrael i musi paść martwy, obok wycieńczonego Izraela, po to by Antychryst mógł zatriumfować na te 3,5 roku. To zaplanował już nawet dokładniej Albert Pike, łącznie z planami dwóch wcześniejszych wojen światowych. Spisał to w 1871 roku i dwie już Oni zrealizowali, trzecia coraz bliżej. Tu jest więcej o treści planu napisane: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

A po co im ta trzecia wojna? A no po to by zniszczyć wszystkie religie i potem wprowadzić swój własny kult Antychrysta.

Jak chcą to zrobić?

Ano przygotują obydwie strony konfliktu, będzie to islam i judaizm. To trwa. Potem naślą jednych na drugich. Będzie to najstraszliwsza wojna ze straszliwych. I wtedy powiedzą: "Widzicie jakie religie są złe? Trzeba je wszystkie zniszczyć, bo są tylko powodem wojen" i ludzie to kupią i będą palić kościoły i świątynie i zabijać księży, kapłanów i duchowieństwo i Antychryst zatriumfuje i wprowadzi ogródkami kult siebie i swojej chorej ideologii. Sam judaizm i islam również upadną oczywiście. Judaizm to tylko przykrywka, bo prawdziwą wiarą Ich jest właśnie kult satanistyczny.

A jak przygotowują obydwie strony do wojny?

A no zbroją Izrael na potęgę. Szkolą tam kilkumilionową armię, bo każdy mężczyzna i każda kobieta musi odsłużyć swoje w wojsku i wszyscy oni będą użyci, jak narzędzie i mięso armatnie w tej wojnie.

Z drugiej strony potrzebują oni przejąć kontrolę nad krajami arabskimi, wsadzić tam swoich na stanowiska decyzyjne, przygotowywać i podburzać ich do konfliktu i potem ich spuszczą jak psy pod bramy Izraela, gdzie położą się martwi pokłosem, pod kulami, atomówkami i nie wiadomo czym jeszcze. To będzie rzeź.

Tu jest zdjęcie Alberta Pike’a z insygniami najwyższego 33 stopnia masońskiego –http://antimatrix.org/Convert/Books/ZioNazi_Quotes/img/Albert_Pike_NWO.jpg

Na te symbole i zdjęcia wskazuję, by pokazać co Albert Pike reprezentuje, bo z tego wynika, jaka będzie ostateczna religia, wprowadzona na świecie po wojnie światowej.

Także USA potrzebowała Arabskiej Wiosny, by swoich powtykać wszędzie. I mając wszystkie kraje arabskie w garści, łatwo zrealizuje i spełni proroctwo nasyłając ich na pewną śmierć i masakrę.

To jest przepowiedziane i wszystko wskazuje, że się ziści skoro po kolei wszystkie proroctwa się spełniają.

No i jeszcze jeden ważny szczegół. Świątynia Salomona ma być wg proroctwa odbudowana, a odbudowana może być tylko i wyłącznie dokładnie w tym samym miejscu, gdzie kiedyś stała. Tylko szkopuł w tym, że w tym miejscu stoi już coś, a dokładniej meczet Al-Aksa, na skale, trzecie najświętsze miejsce islamu. Skoro więc w proroctwie jest, że Świątynię odbudują, tzn. że to święte miejsce islamu musi zostać zrównane z ziemią, a to chyba nie rodzi wątpliwości, że świat islamu nie będzie na to patrzył obojętnie. Dlatego wojna islam-judaizm jest prawie pewna, tak samo, jak ta z Iranem.

Z takich "pewnych" przepowiedni, w moim mniemaniu to jeszcze ta Filipka z Kłodzka wydaje mi się prawdziwa, no i jest spójna z dwoma pozostałymi. Filipek mówił, że gdy spotkają się trzy siódemki (w dacie) to nastąpi powódź i w kłodzku woda dojdzie, bodajże do wilka z tego co pamiętam. Mówił też, że gdy spotkają się trzy dziewiątki to nastąpi dużo większa i woda dojdzie do lwa z tego co pamiętam i są tam dwa lwy w Kłodzku. Już pierwszy jest wyżej od wilka, więc powódź będzie większa. Drugi jest o 25 metrów wyżej od pierwszego, na twierdzy kłodzkiej. Miejmy nadzieję, że to jednak chodzi o tego pierwszego 😉

No, ale czemu o niej wspominam? A no dlatego, że Filipek też powiedział, że po tej powodzi, będzie tak straszna wojna, że nawet kobiety będą zaciągane do wojska i wysyłane na front i to mi idealnie pasuje do planów III WŚ i tych pozostałych przepowiedni. Ale co ważne, Filipek daje nam datę. Pierwsza powódź była na początku lipca ’97 (trzy siódemki). Mieliśmy trzy dziewiątki we wrześniu 2009, ale się nie ziściło, więc kolejna taka data (a dokładniej trzy możliwe 9.09.2012, 19.09.2019 i 29.09.2019) będą w 2019, stąd wydaje się, że do tego czasu tej wojny światowej nie będzie. Może to być też 2029 i później, nie wiadomo, w każdym razie warto mieć na uwadze co się dzieje z papieżem i póki jest obecny, powinien być spokój.

Dobrze mieć świadomość tych "punktów/wydarzeń ostrzegawczych", dlatego o nich piszę. Bo o ile teraz łatwo być sceptykiem i mówić "bujdy" to w momencie, gdy zaczną one się jedna po drugiej spełniać, to wtedy będzie jasne co dalej.

Tak, więc chcesz to zapamiętaj. Dzięki temu, gdy się na przykład zdarzy powódź zgodnie z tą datą, to będziesz wiedzieć, że niedługo wojna i będziesz mieć możliwość przygotować, ochronić siebie i bliskich.

Nie chcesz, wyśmiej i zapomnij. Wtedy nawet jak powódź się zdarzy, to powiesz "pewnie to wymyślili teraz, jakby powiedzieli o tym wcześniej to co innego" i na ten przykład wojna zaskoczy Cię z ręką w nocniku.

Twój wybór.

Ja czytałem, analizowałem i odsiewałem ziarna od plew. Te trzy robią dla mnie wrażenie ziarna, bo częściowo się już spełniły. Podobnie spełniły się częściowo przepowiedni Indian Hopi, które są zapisane na kamiennych tablicach sprzed około 10 tyś. lat i inne. Z kolei Nostradamus i przepowiednia 21.12.2012 to bujdy na resorach, bo pierwszy nawet jeśli ma rację to pisze tak, że można to na setki sposobów interpretować, więc jest to całkowicie bezużyteczne, a co do Majów to za inkwizycji "chrześcijanie" wymordowali tak dużą liczbę szamanów, że sami stracili rachubę swojego kalendarza i sami nie wiedzą, kiedy ma nastąpić ten przełom, pomijając fakt, że to ma być przełom, a nie koniec. Oprócz tego jest wiele innych i niektóre również wspominają o trzeciej wojnie światowej.

Nikogo nie chcę namawiać do zmiany przekonań co do tego czy możliwe jest przepowiadanie przyszłości itp. to sprawa każdego, jednak myślę, że dobrze wiedzieć co może się wydarzyć w przyszłości i myślę, że zawczasu, wiedząc, jakie wydarzenia poprzedzą wojenną zawieruchę, niektórzy z tego skorzystają dla swojego dobra i dla nich to piszę. Sam temat potraktowałem skrótowo, wskazując na kilka z przepowiedni, jakie sam uznałem za prawdziwe, bo kto będzie chciał to sobie poszuka i poczyta więcej o nich.

Zdaję sobię sprawę, że ten temat jest baaardzo kontrowersyjny i jest idealnym tematem do wyśmiania czy ataków, ale to już sprawa tych co wyśmiewają czy atakują, nie moja, bo ja się hejterami/Nimi (od ang. "hate" – nienawidzić) nie przejmuję i jedynie dorzucam ten kamyczek do ogródka opinii, dla tych, którzy są otwarci na nowe poglądy i nie mają potrzeby walczyć o swoją rację, a potrafią wysłuchać, zapoznać się i samemu zdecydować dla siebie czy to "kupują" czy też nie. Ja piszę, bo jakbym nie napisał i nie ostrzegał, nie informował to mogłoby mi być z tym źle, że nie ostrzegłem. A tak ostrzegłem i każdy sam zrobi z tym co zechce🙂

Jeśli, więc ktoś myśli, że historia się "zdarza" 😉 przypadkiem, to się myli, moim zdaniem. I Ci z Nich, którzy mają dłuższy język i paplają bez namysłu, czasem coś chlapną niespodziewanie, jak Rockeffeller w rozmowie z Aaronem Russo, o której ten drugi opowiadał w 2001 roku w słynnym już wywiadzie, gdzie wspominał o Iranie, jako jednym z celów wojennych USA (). No i z takich chlapniętych wypowiedzi była też i taka, że żadna wojna ani rewolucja w Europie począwszy od Rewolucji Francuskiej nie zdarzyła się samoistnie, oczywiście mowa o tych głównych, tylko wszystkie były inspirowane i kierowane przez Nich.

Ale to nie oznacza, że nie można im próbować popsuć szyków 🙂 można i warto próbować, bo ta ich wizja jest chora i chyba nikt przy normalnych zmysłach jej nie podziela.

Inne zapisy autora:

  • Dalej chcesz sponsorować śmierć niewinnych?
  • Zdrowie to nie samo ciało, ale także sfera mentalna
  • Prawda – jeśli chcesz ją poznać, musisz zobaczyć wszystkie jej warstwy
  • Filmowa analiza tego co było i co będzie
  • Żydzi to ofiary. Jak możemy im pomóc, pomagając jednocześnie sobie?

Bez kategoriiLike11/03/20121606 Wyświetlenia0 Komentarze19 minut czytaniaKontrowersyjny artykuł, wskazujący na wybrane przepowiednie i plany, jako prawdopodobną wizję tego co czeka świat w ciągu kolejnej dekady czy też paru dekad ze szczególnym uwzględnieniem kwestii wojny światowej i religii.Zaczą...

A po co im ta trzecia wojna?. A no po to by zniszczyć wszystkie religie i potem wprowadzić swój własny kult Antychrysta.. Dlatego wojna islam-judaizm jest prawie pewna, tak samo, jak ta z Iranem.. Te trzy robią dla mnie wrażenie ziarna, bo częściowo się już spełniły.. Ja piszę, bo jakbym nie napisał i nie ostrzegał, nie informował to mogłoby mi być z tym źle, że nie ostrzegłem.

W tym artykule postaramy się zebrać przepowiednie dotyczące tematu, jakim jest III wojna światowa. Przepowiednie zebrane w jednym miejscu, pozwolą

Według tego szesnastowiecznego, europejskiego mistyka, na początku XXI wieku islam dokona najazdu na Europę (muzułmanie zjednoczą się pod wspólnym sztandarem z napisem Allah Akbar).. Ma to być ogromna fala muzułmanów kierująca się na Grecję, Bałkany i Włochy, a potem na Hiszpanię i Francję.. Baba Wanga zapowiedziała, że III wojna światowa rozpocznie się w listopadzie 2010 roku, jednakże należy zauważyć, że osoby powiązane w bułgarską wieszczką twierdzą, iż jej przepowiednie zostały na Zachodzie błędnie zinterpretowane.. Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy.. Powyższe słowa idealnie pasują do wydarzeń w Europie, które mają miejsce właśnie teraz – islamscy bojownicy w ogromnej liczbie przeprawiają się na małych łodziach przez Morze Śródziemne i wkraczają (od strony Włoch i Grecji) na Stary Kontynent.. III wojna światowa wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój.. Podobnie będzie się działo również w Egipcie i Libii, w Ankarze i Syrii, w cieśninach znajdujących się nad Australią, na Oceanie Indyjskim oraz w Zatoce Perskiej.. Działań wojennych w Polsce środkowej nie będzie (nie znaczy to, że nie będzie tam innych zniszczeń spowodowanych kataklizmami, nie mówiąc już o głodzie, który będzie powszechny na całym świecie).. Atak na te ziemie rozpocznie się od strony morza, gdzie będzie stacjonowała grupa operacyjna wojsk Paktu Północnoatlantyckiego.. Wychowankowie komunistów rzucą się na nich samych i w straszny sposób będą się nad nimi znęcać.. Wtedy gdy dziać się to będzie, Ukraińcy, obawiając się zagłady swojego narodu, wyślą delegację do Warszawy, do władcy polskiego z prośbą o ratunek.. Złoto na wiele się nie przyda, bo za nie chleba nie kupi.. Także naród rosyjski stanie się bardzo gorliwym ludem Bożym i dobrowolnie znajdzie się pod patronatem Polski.

3 wojna światowa. Wiele przepowiedni dotyczących tego globalnego konfliktu jest powszechnie znana i można je bez trudu znaleźć w Internecie. Nostradamusa

Tak wypowiadała się na temat wybuchu trzeciej wojny światowej:. Zanim Jezus ponownie przybędzie na Ziemię, tuż przed wybuchem III wojny światowej, pojawi się odprężenie, jakiego nigdy wcześniej nie było.. Ludzie będą żyć "na dziko” bez ślubu [w 1968 roku, pojęcie życia "na dziko” nie było jeszcze znane – przyp.. Telewizja będzie pełna nieludzkiej przemocy, skąd ludzie będą się uczyć mordować, niszczyć wzajemnie, a na ulicach nie będziemy się czuć bezpiecznie.. Powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać.. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć.. Będzie dużo jedzenia na wsiach i w miastach, ale będzie ono zatrute.. Ich wybuch nie będzie zabijać, tylko rzucać zaklęcie na wszystko, co żywe.. Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą w nich schronienie i będą ocaleni, by dalej żyć w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen.. Nie dajcie się nabrać, wschodni blok będzie udawać spokojną uległość: będzie otwierał i przesuwał granice, będzie rozkładał od środka pakty i składał udawane propozycje neutralności.. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię.. Jasnowidz zapewnia jednak, że wojna zakończy się bardzo szybko i nie pociągnie za sobą dużej liczby ofiar.. Na krótko przed Trzecią Wojną Światową, w Rzymie wybuchnie rewolucja, która rozpocznie się w Watykanie, gdyż od 1991 roku i w latach następnych religia rzymskokatolicka zacznie podupadać.. Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się w najmniej spodziewanym momencie, kiedy wszyscy będą mówić o pokoju i pojednaniu, lecz będą to tylko nieszczere oświadczenia dyplomatów.. Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem.

Nowy ogólnoświatowy konflikt, III wojna światowa, to motyw pojawiający się w wielu przepowiedniach i proroctwach. Jasnowidze tacy jak Alois Irlmaier - "prorok III wojny", Anton Johansson czy Mitar Tarabić ostrzegali, że pokój w Europie to tylko stan pozorny. Kogo uznawali za głównego agresora? I czy ich wizje mają szansę się spełnić?

Widząc okrucieństwa II wojny światowej i narodziny broni jądrowej Albert Einstein (1879-1955) doszedł do wniosku, że kolejny ogólnoświatowy konflikt doprowadziłby do upadku cywilizacji: "Nie wiem, czym będzie się walczyć podczas III wojny światowej, ale następna wojna po niej będzie na kije i kamienie" - mówił.. Niestety nie był pewien, kiedy dojdzie do wielkiego konfliktu: "Przed wybuchem wojny będzie bardzo urodzajny rok.. Jasnowidz nie wiedział, skąd pochodziły odzywające się w jego głowie "głosy", które objawiały mu przyszłe dzieje Bałkanów i świata.. "Ludzie zaczną przenosić się z miast na wieś" - mówił o czasach, które mają poprzedzać wielką wojnę.. "Ci, którzy to zrobią, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, bo dojdzie do wielkiego głodu.. Będzie dużo jedzenia na wsiach i w miastach, ale będzie ono zatrute.. Lepiej będzie tym, które będą walczyć na ziemi i wodzie.. Ich wybuch nie będzie zabijać, tylko rzucać zaklęcie na wszystko, co żywe.. Tylko jeden kraj na końcu świata - otoczony wielkimi morzami i wielki jak nasza Europa - będzie żył w pokoju i bez kłopotów.. Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą w nich schronienie i będą ocaleni, by dalej żyć w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen" - przepowiadał.. 2009) ze słynnego klasztoru Vatopedi na Athos, któremu przypisywano nadprzyrodzone zdolności twierdził, że III wojna światowa rozpocznie się nad Morzem Czarnym.. Podobne przepowiednie pochodziły od innego zakonnika, franciszkanina o. Andrzeja Czesława Klimuszko (1905-80) - zielarza i jasnowidza, który choć niechętnie dzielił się tymi wizjami, ostrzegał: "Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji".. "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy.

Profesor Walientin Juriewicz Katasonow: „III Wojna Światowa. Bliski i Środkowy Wschód – alfa i omega ziemskiej historii”. Третья мировая. Ближний и Средний Восток – альфа и омега земной истории Tłumaczenie za: wolna-polska.pl Na końcu dodano obszerny komentarz redakcji PrawoslawniKatolicy.pl „Będzie wojna…i tam gdzie ona przejdzie tam ludzi nie będzie. A [...]

Czasami jeszcze dodaje się Iran jako że na jego terytorium znajdują się dopływy tych rzek.. A nawiasem mówiąc, po tym jak miała miejsce pierwsza światowa katastrofa, wygnanie przez Boga pierwszych ludzi z raju, znaleźli się oni na ziemi, która znajdowała się geograficznie obok Ogrodu Eden, na wschód od niego: „i wygnał Adama, a przed rajem rozkoszy postawił cherubów i miecz płomienisty i obrotny w celu strzeżenia drogi do drzewa żywota” (Księga Rodzaju 3:24).. Po tym Kain i jego potomstwo zostali wygnani do kraju Nod, który także znajdował się na wschód od Ogrodu Eden: „I wyszedłszy Kain od oblicza Pańskiego, mieszkał wygnańcem w ziemi na wschód od Edenu” (Księga Rodzaju 4:16).. Grecja nie będzie odgrywała pierwszoplanowej roli w tej wojnie ale to jej oddadzą Konstantynopol, nie dlatego, że Rosjanie będą nas wielbić ale dlatego, że nie znajdzie się lepszego rozwiązania i porozumieją się wspólnie z Grecją przy czym będą na nich wywierać nacisk trudne okoliczności.. III Wojna Światowa zakończy się, na pierwszy rzut oka, z wielką korzyścią dla żydów i państwa Izrael (tutaj proroctwo starca Paisjusza Hagioryty jest sprzeczne z twierdzeniem żydomasona i iluminata XIX wieku, Alberta Pike’a, że Izrael i państwa arabskie w wojnie całkowicie się wyniszczą wzajemnie).. „Żydzi, jako że będą mieć siłę i pomoc władz europejskich, staną się oni bezczelni i będą zachowywać się bezwstydnie i pysznie i postarają się rządzić Europą…” Okres pomiędzy zakończeniem wojny światowej a przed nadejściem Antychrysta będzie bardzo krótki.. Można porównać tych dziesięciu hersztów, którzy zebrali się w Charleston w 1871 roku, z „dziesięciu królami” o których mówi Święty Jan Apostoł w 17 rozdziale Apokalipsy: „A dziesięć rogów, które widziałeś to „dziesięciu królów”, którzy nie objęli jeszcze królestwa, ale otrzymają moc jako królowie na jedną godzinę po bestii.. Gdy widzicie, że wypuszczają pączki, sami poznajecie, że już blisko jest lato.Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest królestwo Boże.. Tak jak w czasie gdy przygotowywana była arka, ludzie nie wierzyli, a nawet wtedy gdy była już gotowa i przepowiadała im zbliżanie się nieszczęścia, a oni spokojnie patrzyli na nią i oddawali się swoim przyjemnościom, jak gdyby nic złego ich nie oczekiwało …. Uważajcie na siebie, żeby nie obciążać się niczym zbędnym, żeby serc waszych nie obciążyło obżarstwo, albo opilstwo, albo ziemskie troski, i żeby ten dzień nie zaskoczył was nieoczekiwanie …

III WOJNA ŚWIATOWA WG BIBLII - napisał w JASNOWIDZE I PROROCTWA:

Jestem przekonany, że będzie jako broń używany złoty, lub biały pył( broń chemiczna ) jestem tego pewien, że tak będzie, widziałem to w swoich wizjach sennych, nie wolno w ten pył wejść, ani koło niego chodzić, bo inaczej do piachu.. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >. Co do tego pyłu śmiertelnego, to zastanawiałem się co to może być,okazało się, że już czegoś takiego użyli, nazywa się to biały fosfor - - >. Pantanal uspokój się w końcu!Xion napisał, że miał takie sny, co nie jest równoznaczne, z tym, że każe nam w nie wierzyć.. Jakiś czas temu pisałem o tym na nautilusie, że będzie używany biały pył, ale wtedy nie wiedziałem, że to się będzie się nazywało, ale teraz to już wiem.. MORG, nie pisał by o tym jeśli by to nie miało żadnego pokrycia, powiem szczerze, obawiam się, że oni mogą z tym fosforem polecieć na większą skalę.. Mi osobiście się to kojarzy z Biblii jako pierwszy jeździec Apokalipsy, który jedzie na białym koniu i dano mu łuk wielki aby zwyciężał, oczywiście zaznaczam, że to jest tylko moja interpretacja, żeby potem nie było, tak mi się to po prostu kojarzy.

Większość ludzi interesuje przyszłość. Wielu stara się ją poznać. Mówi się, że Bóg jest poza czasem i przestrzenią, dlatego zna przyszłość i może ją kontrolować. Oto kilka urywków pracy dotyczącej objawień w Fatimie. Dotyczą one III wojny światowej oraz wypadków jakie dotkną ludzkość. Są tam opisane wydarzenia związane z Polską, wszystko wygląda niesłychanie ciekawie i ma jak się okazuje swoje potwierdzenie w bieżących wypadkach jakie można obserwować w Kościele Katolickim. Były one przepowiedziane i się spełniają na naszych oczach ! Zapraszam do lektury. Ks.

Moja trzecia tajemnica - dana tu trojgu dzieciom, którym się ukazałam, a wam do dziś nie ujawniona - stanie się jawna dla wszystkich poprzez sam rozwój wydarzeń.. "...Maryja zapowiada, że kryzys i odstępstwo w Kościele oraz przeciwstawianie się papieżowi, początkowo ukryte, wywoła otwarty bunt w Kościele, przede wszystkim wśród kapłanów: »Wasze cierpienia będą się powiększać z dnia na dzień.. Spośród wielu źródeł na ten temat, głównie oparto się na książce Stephena Lassare'a "Odkryte sekrety przyszłości z 1992 r.". W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.. Również walczyć ze sobą będą sami Niemcy, a Rosja wy­wrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na Wschodzie, za widmo klęski.. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się z walki na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast.. Zjawiska atmosferyczne, które ukażą się na niebie już na początku wojny, będą ostatecznym ostrzeżeniem zapo­wiedzianym przez Maryję, Królową Świata, w wielu obja­wieniach.. Będą też znakiem, że nie udało się pobudzić w ludziach żalu za grzechy i skruchy oraz chęci poprawy życia, aby móc powstrzymać zło wiszące nad światem, które dotąd trzymała Ręka Pana.. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnię­cie.. Burke stwierdził, że wszystko wygląda na to, że organizatorzy synodu przygotowali go w celu osłabienia nauczania i praxis Kościoła – co oczywiste – z “błogosławieństwem” papieża Franciszka.. “Jeśli papież Franciszek skierował określonych kardynałów “na odcinek” zwekslowania synodu w kierunku swoich osobistych poglądów na takie zagadnienia jak rozwody czy traktowanie osób LGBT (Lesbijki-Geje-Biseksi-Transseksi), to nie było to sprawowaniem mandatu Wikariusza Chrystusowego”

„Wybitny przykład bezsensownego konfliktu w dziejach Europy” – mówią historycy o wojnie trzydziestoletniej (1618-1648). W konfrontacji pozbawionej celu zginęły miliony ludzi: według niektórych szacunków nawet połowa wszystkich niemieckojęzycznych mieszkańców kontynentu. Na koniec nikt nie mógł czuć się zwycięzcą. Obiecujące oznaki tolerancji religijnej pojawiające się na północy Europy na początku XVII wieku nie wspierały się na […]

„Wybitny przykład bezsensownego konfliktu w dziejach Europy” – mówią historycy o wojnie trzydziestoletniej (1618-1648).. Ferdynand II Habsburg.. To jego wybór na króla Czech doprowadził do wybuchu wojny trzydziestoletniej.. Ferdynand wezwał katolickich monarchów i najemników z całej Europy na wojnę za wiarę z protestantami.. Wojna trzydziestoletnia sprawiła, że siła Niemiec, polegająca na tym, że nie wikłały się one w europejskie spory dynastyczne, zamieniła się w ich słabość.. Żołnierze podczas plądrowania.. Potwierdzono katolicki status Austrii i opustoszałych po wojnie Czech.

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Neely Ledner

Last Updated: 08/03/2022

Views: 6389

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Neely Ledner

Birthday: 1998-06-09

Address: 443 Barrows Terrace, New Jodyberg, CO 57462-5329

Phone: +2433516856029

Job: Central Legal Facilitator

Hobby: Backpacking, Jogging, Magic, Driving, Macrame, Embroidery, Foraging

Introduction: My name is Neely Ledner, I am a bright, determined, beautiful, adventurous, adventurous, spotless, calm person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.